Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Especialistas en métodos pedagógicos > Ravnatelj / Ravnateljica Doma Socijalne Skrbi

RAVNATELJ / RAVNATELJICA DOMA SOCIJALNE SKRBI. Croacia

Demanda en Croacia de Especialistas en métodos pedagógicos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Especialistas en métodos pedagógicos.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Other teaching professionals › Education methods specialists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

  • Rukovođenje Domom
  • Organizacija rada i vođenje poslovanja Doma sukladno statutu Doma
  • Suradnja s odgovarajućim državnim tijelima, regionalnom i lokalnom samoupravom i srodnim ustanovama, suradnja s medijima
  • Stvaranje standarda uvjeta rada
  • Organizacija života, rada korisnika i njihove zaštite
  • Suradnja sa stručnim tijelima Doma i Stručnim vijećem
  • Organiziranje stručnih skupova, edukacija, supervizija
  • Praćenje rada stručnih i ostalih djelatnika

Uvjeti:

  • hrvatsko državljanstvo
  • završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij socijalnog rada, socijalne politike, prava, psihologije, sociologije, socijalne pedagogije, edukacijske rehabilitacije, logopedije, medicine, filozofije, kineziologije, pedagogije, ekonomije, politologije, novinarstva, javne uprave, informatike ili završni studij odgovarajuće vrste za rad na radnom mjestu odgojitelja predškolske djece, učitelja ili nastavnika ili završen studij iz polja likovne ili glazbene umjetnosti
  • najmanje pet godina radnog staža na stručnim poslovima u propisanom akademskom zvanju i akademskom stupnju u djelatnosti socijalne skrbi
  • da ne postoji zapreka iz članka 261. Zakona o socijalnoj skrbi.

Uz prijavu za natječaj kandidati trebaju priložiti slijedeće dokumente u izvorniku ili ovjerenom presliku:

  • životopis
  • preslika osobne iskaznice
  • diplomu o stručnoj spremi
  • potvrdu o radnom stažu
  • uvjerenje nadležnog suda da nije pokrenut kazneni postupak (ne starije od 30 dana).
  • preporuka župnika

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: SV. ANA - CARITASOV DOM ZA ŽENE I DJECU - ŽON.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: p.p. 76, 51 000 Rijeka

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2529132.

Ver las 23 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Especialistas en métodos pedagógicos ofertadas.