Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Economistas > Ravnatelj/ica

RAVNATELJ/ICA. Croacia

Contratación de Economistas en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Economists.

Descripción de la oferta de trabajo:

UVJETI:

  • visoka stručna sprema društvenog smjera;
  • najmanje tri godine radnog iskustva u struci;

Ravnatelj/ica se imenuje na rok od 4 (četiri) godine.

Uz prijavu na natječaj kandidati/kandidatkinje trebaju priložiti:

  • kratak životopis;
  • diplomu u originalu ili ovjerenoj preslici;
  • presliku uvjerenja (elektronički zapis ili potvrda) Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o prijavama i odjavama na mirovinsko osiguranje iz kojeg je razvidan mirovinski staž i stručna sprema, a koji nije stariji od dana objave ovog natječaja;
  • potvrdu poslodavca ili drugi dokument iz koje je vidljivo da obavljanje poslova za koje je bila potrebna visoka stručna sprema društvenog smjera te vrijeme obavljanja tih poslova;
  • uvjerenje da se protiv kandidata/kandidatkinje ne vodi kazneni postupak, a koji nije stariji od dana objave ovog natječaja;
  • kandidat/kandidatkinja koji ostvaruje prednost pri zapošljavanju temeljem invalidnosti uz prijavu je dužan priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Natjecati se mogu kandidati oba spola sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova.

Kandidati/kandidatkinje prijavom na oglas pristaju da se njihovi osobni podaci obrađuju u potrebnom obimu u svrhu provedbe i realizacije ovog oglasa od strane ovlaštenih osoba za provedbu oglasa, a sve sukladno Uredbi (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i vijeća o zaštiti pojedinaca u vezi s obradom osobnih podataka.

Prijave na natječaj s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta natječaja podnose se pisanim putem u roku od 10 (deset ) dana od dana objave na adresu Tekop Nove: Zaštitna radionica Tekop Nova Pula- Officina per la tutela Tekop Nova Pola, Pula, Trg 1. Istarske brigade 2, s naznakom „ Natječaj za ravnatelja/icu- ne otvaraj“.

Nepotpune i nepravovremeno dostavljene prijave neće se razmatrati. O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Empleador: Zaštitna radionica Tekop Nova Pula - Officina per la tutela Tekop Nova Pola.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Trg I ist.brigade 2, 52100 Pula

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2537652.

Ver las 96 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas ofertadas.