Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Directores de servicios de salud > Ravnatelj/ica Opće Bolnice Dubrovnik

RAVNATELJ/ICA OPĆE BOLNICE DUBROVNIK. Croacia

Demanda de Directores de servicios de salud en Croacia

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de salud.

Traducción de la profesión: Managers › Production and specialised services managers › Professional services managers › Health services managers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 40. i 41. Zakona o Ustanovama (“Narodne Novine” br. 76/93, 29/97, 47/99, 35/08, 127/19,151/22), članka 85. i 86.a. Zakona o zdravstvenoj zaštiti (“Narodne Novine” br. 100/18 I 125/19,133/20, 147/20, , 119/22, 156/22, 33/23, 36/24), te članka 22., 23. i 24. Statuta Opće bolnice Dubrovnik, Upravno vijeće Opće bolnice Dubrovnik na 68. Sjednici održanoj 13. svibnja 2024.godine raspisuje

JAVNI NATJEČAJ

za izbor i imenovanje ravnatelja Opće bolnica Dubrovnik

I. Za ravnatelja može biti imenovana osoba koja ispunjava sljedeće uvjete:

- završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij

- najmanje pet godina radnog iskustva u struci

II. Uz prijavu na natječaj, kandidat koji se prijavljuje na natječaj dužan je priložiti:

- Životopis u kojem će u skladu s dostavljenim dokazima obrazložiti ispunjavanje uvjeta propisanih natječajem

- Dokaz o hrvatskom državljanstvu, u izvorniku ili ovjerenu presliku

- Diplomu o završenom preddiplomskom i diplomskom sveučilišnom studiju ili integriranom preddiplomskom i diplomskom sveučilišnom studiju, u izvorniku ili ovjerenu presliku

- Elektronički zapis ili potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje s podacima o radnom stažu, ne starije od mjesec dana

- Program rada i razvoja Opće bolnice Dubrovnik za mandatno razdoblje

- Uvjerenje poslodavca da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak zbog povrede obveza iz radnog odnosa

- Uvjerenje nadležnog suda da protiv kandidata nije doneseno pravomoćno rješenje o provođenju istrage, da ne postoji potvrđena optužnica, da nije donijeta presuda o izdavanju kaznenog naloga, te da nije donijeta presuda , ne starije od 3 mjeseca

III. Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. S tavak 1.- 3. Zakona o Hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (“Narodne Novine” br. 121/17,198/19, 84/21 i 156/23), dužni su se u prijavi na natječaj pozvati se na pravo prednosti, uz prijavu i dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja priložiti potrebne dokaze iz navedenog zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju. Popis dokumenata potrebnih za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju dostupan je na poveznici Minitarstva branitelja: https://gov.hr/moja-uprava/hrvatski-branitelji/zaposljavanje/prednost-pri-zaposljavanju/403

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (“Narodne Novine” br.157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na pravo prednosti, uz prijavu i dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja priložiti potrebne dokaze o priznatom statusu osobe s invaliditetom sukladno Pravilniku o sadržaju i načinu vođenja Očevidnika zaposlenih osoba s invaliditetom.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno odredbi članka 48.f. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (“Narodne Novine” br. 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108,95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19) dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na pravo prednosti, uz prijavu i dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja priložiti potrebne dokaze iz navedenog zakona, u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju, te dokaz o tome na koji način mu je prestao radni odnos.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno odredbi članka 48. Zakona o civilnim stradalnicima Domovinskog rata (“Narodne Novine” br. 84/21) dužni su se u prijavi na natječaj pozvati se na pravo prednosti, uz prijavu i dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja, priložiti potrebne dokaze iz čl. 49. navedenog zakona, u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanj. Popis dokumenata potrebnih za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju dostupan je na poveznici Minsitarstva branitelja:

IV. Ravnatelj/ica imenuje se na mandatno razdoblje od četiri godine.

V. Na natječaj se, sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova (“Narodne Novine” br. 82/08 i 69/17) mogu prijaviti osobe oba spola.

VI. Rok za podnošenje prijave na natječaj je 15 dana od dana objave u “Narodnim Novinama”.

VII. Vlastoručno potpisane prijave s natječajnom dokumentacijom dostavljaju se u zatvorenoj omotnici s naznakom: “Natječaj za izbor ravnatelja/ice Opće bolnice Dubrovnik – ne otvarati”, na adresu Opća bolnica Dubrovnik, Dr. Roka Mišetića 2, 20000 Dubrovnik.

VIII. Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

IX. Svi kandidati biti će obaviješteni o izboru najkasnije u roku od 45 dana od isteka roka za podnošenje prijava.

X. Upravno vijeće Opće bolnice Dubrovnik zadržava pravo ne izabrati ni jednog kandidata, po raspisanom natječaju, te isti poništiti, bez obrazloženja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 5 años.

Empleador: OPĆA BOLNICA DUBROVNIK.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: dr.Roka Mišetića 2, Dubrovnik

Email: pisarnicabolnica-du.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2510441.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de salud ofertadas.