Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesores de enseñanza secundaria > Ravnatelj/ica Centra Za Kulturu Milna

RAVNATELJ/ICA CENTRA ZA KULTURU MILNA. Croacia

Vacante de Profesores de enseñanza secundaria en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Secondary education teachers › Secondary education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 40. i 41. Zakona o ustanovama (Narodne novine broj 76/93, 29/97, 47/99, 35/08, 127/19 i 151/22), članka 40. stavka 5. Zakona o kulturnim vijećima i financiranju javnih potreba u kulturi (Narodne novine broj 83/22) i članka 12. i 14. Statuta Centra za kulturu Općine Milna, Stručno vijeće Centra za kulturu Milna, Općine Milna, Brač dana 29. svibnja 2024. godine donijelo je Odluku kojom se raspisuje natječaj za ravnatelja-icu Centra za kulturu Milna, Općina Milna

Stručni uvjeti za navedeno mjesto:

1. Za ravnatelja/icu Centra za kulturu Milna može se imenovati osoba:

- koja ima završen diplomski sveučilišni studij, kao i osoba koja je stekla visoku stručnu spremu sukladno propisima koji su bili na snazi prije stupanja na snagu Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju („Narodne novine“ broj 123/03, 198/03, 105/04, 174/04, 02/07, 46/07, 45/09, 63/11, 94/13, 139/13, 101/14, 60/15) s područja humanističkih znanosti,

- da uz komunikacijske vještine potrebne za uspješno upravljanje vlada i engleskim jezikom

- da posjeduje stručne i organizacijske sposobnosti te iskustvo u aplikacijama za javne natječaje u kulturi,

- koja ima najmanje 5 godina radnog staža u odgovarajućoj stručnoj spremi,

- koja ima najmanje 10 godine iskustva na poslovima u djelatnosti kulture,

- koja je hrvatski državljanin,

- koja priloži prijedlog programa rada i razvoja Centra za kulturu za mandatno razdoblje

- Iznimno, za ravnatelja/icu Centra za kulturu Milna, može se imenovati osoba koja je, pored gore navedenih uvjeta istaknuti/a i priznati/a stručnjak/inja na području kulture s najmanje deset godina radnog staža.

2. Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

3. U prijavi na natječaj navode se osobni podaci podnositelja/ice prijave (ime i prezime, adresa stanovanja, broj telefona, e-adresa) i naziv radnog mjesta za koje se prijavljuje. Prijavu je potrebno vlastoručno potpisati.

4. Uz prijavu na natječaj kandidati/kinje su dužni priložiti:

­– životopis

– dokaz o hrvatskom državljanstvu (osobna iskaznica, putovnica, domovnica ili e-zapis iz knjige državljana)

- dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (diploma)

- dokaz o položenom stručnom ispitu

- dokaz o najmanje 5 godina radnog staža u odgovarajućoj stručnoj spremi (potvrda ili elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)

– uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od šest mjeseci) ili uvjerenje iz sustava e-građani (ne starije od šest mjeseci)

5. Potpunom prijavom smatra se prijava koja je vlastoručno potpisana te koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju. Kandidatom/kinjom smatra se samo osoba koja podnese pravodobnu i potpunu prijavu te ispunjava formalne uvjete iz natječaja. Osoba koja nije podnijela pravodobnu ili potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom/kinjom u postupku natječaja neće biti pozvana na dopunu dokumentacije.

6. S kandidatima/kinjama koji ispunjavaju uvjete natječaja bit će održan razgovor na koji će biti pozvani najkasnije tri dana prije njegova održavanja putem telefona ili e-adrese za kontakt. Neodazivanje na razgovor iz bilo kojeg razloga smatra se povlačenjem prijave.

Prijave s prilozima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od 15 dana od dana objave, u zatvorenoj omotnici, preporučeno poštom, adresu: Centar za kulturu općine Milna, Natječajno povjerenstvo, Milna, 21405, Sridnja kala 3 uz naznaku: Natječaj za imenovanje ravnatelja/ice Centra za kulturu Općine Milna - ne otvaraj.

Rok za podnošenje prijava je petnaest (15) dana od dana objave natječaja.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od petnaest (15) dana od dana isteka roka za podnošenje prijava.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: CZKM.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Centar za kulturu Milna, Sridnja kala 1

Email: czk22milnagmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2526161.

Ver las 96 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.