Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > empleado de restaurantes de comida rápida/empleada de restaurantes de comida rápida > Ravintolatyöntekijä/pikaruokatyöntekijä,, Petteri Leino Oy, Pizzaline Raisio, Raisio

Ravintolatyöntekijä/pikaruokatyöntekijä,, Petteri Leino Oy, Pizzaline Raisio, Raisio

Trabajos en Varsinais-Suomi (Finlandia) de empleado de restaurantes de comida rápida/empleada de restaurantes de comida rápida

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Cocineros de comidas rápidas › empleado de restaurantes de comida rápida/empleada de restaurantes de comida rápida.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Avustavat keittiö- ja ruokatyöntekijät › Avustavat keittiö- ja ruokatyöntekijät › Pikaruokatyöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme pizzakokkia Raision  Pizzalineen

Tarjoamme sinulle:

- Työpaikan, jossa on aidosti hyvä yhteishenki

- Hyvät mahdollisuudet vaikuttaa ja sopia työvuoroja omien menojesi mukaan

- Henkilökuntaedut sekä ruokarahalle hyvin vastinetta

Toivomme sinulta:

- Hygieniapassia sekä suomen kielen taitoa

- Ajokortti sekä anniskelupassi katsotaan eduksi.

Aiempaa kokemusta ei tarvitse olla, koulutamme työtehtäviin hyvin.

Työssäsi pääset valmistamaan asiakkaillemme pizzoja, pastoja sekä salaatteja sekä toimittamaan näitä asiakkaille.

Työtunteja on tarjolla n. 80 h / 3 vko.

Mikäli koet olevamme etsimämme henkilö tai sinulle heräsi kysymyksiä tehtävää koskien, otathan rohkeasti yhteyttä!

Työpaikan osoite: Voudinkatu 9, 21200 Raisio.

Jos koet olevasi etsimämme henkilö niin laita hakemus sähköpostilla

osoitteeseen:

raisiopizzaline.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 317 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Petteri Leino Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:fda521c2-472b-4c77-b282-26572cc8871a.

Ver las 132 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Cocineros de comidas rápidas › empleado de restaurantes de comida rápida/empleada de restaurantes de comida rápida ofertadas.