Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > ayudante de cocina > Ravintolatyöntekijä Jj's Bbq Tapahtumakärryyn, Salon Markkinoille 26.9-28.9., Salo

Ravintolatyöntekijä JJ's BBQ tapahtumakärryyn, Salon Markkinoille 26.9-28.9., Salo

Ofertas de empleo de ayudante de cocina en Varsinais-Suomi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina › ayudante de cocina.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Avustavat keittiö- ja ruokatyöntekijät › Avustavat keittiö- ja ruokatyöntekijät › Avustavat keittiötyöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme nyt kahta annostenkokoojaa ja kassatyöntekijää JJ’s BBQ:n myyntivaunulle, Salon Markkinoille 26.9.-28.9. Annostenkokoaja pääsee rakentamaan lähes globaalisti tunnettuja JJ’s BBQ:n herkkuja ja tarjoamaan niitä nälkäiselle kansalle! Kassatyöntekijä huolehtii annosten sujuvasta myynnistä sekä hymyilevästä asiakaspalvelusta. Nämä kaikki tehtävät hoidetaan totta kai yhteistyössä muun auttavaisen tiimin kanssa!

Toivomme, että sinulta löytyy hygieniapassi sekä mahdollisesti jo aiempaa kokemusta vauhdikkaassa ravintolaympäristössä työskentelystä. Ehdottomasti tärkeintä on kuitenkin asiakaspalveluhenkisyys ja oikeanlainen asenne työtä kohtaan!

Mikäli saimme sinun kiinnostuksesi heräämään ja barbecue-sydämen sykkimään, jätä hakemus heti, sillä täytämme paikat heti sopivien tekijöiden löydyttyä!

Vuorot:

Työntekijä 1

To 10-18

Pe 10-18

La 09-15

Työntekijä 2

To 13-21

Pe 13-21

La 10-15.30

Brisket ja muut savuiset BBQ-herkut odottavat sinun käsittelyäsi. Mitä vielä mietit, lähde meille duuniin! NAM!!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 290 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:abc2ba7a-616e-4279-a300-8aaa957a3c12.

Ver las 482 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina › ayudante de cocina ofertadas.