Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios > Ravintolasiivooja, 3 Paikkaa, Inhouse Partners Oy, Levi, Kittilä

Oferta en Lappi (Finlandia) de operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios

Ravintolasiivooja, 3 Paikkaa, Inhouse Partners Oy, Levi, Kittilä

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Inhouse Partners Oy on valtakunnallisesti toimiva kokonaisvaltaisiin siivous-ja toimitilapalveluratkaisuiden tuottamiseen erikoistunut yritys.

Haemme ravintolasiivoojaa Levin hiihtokeskuksen alueelle.

Työtehtävään kuuluu ravintoloiden siivousta. Työtä tehdään kohteissa maanantaista-sunnuntaihin jokaisena aamuna ennen ravintoloiden aukeamista. Työpäiviin ja työmäärään on itse mahdollisuus päästä vaikuttamaan. Työtä on mahdollista tehdä kokopäiväisenä tai osapäiväisenä. Työpäivät voi sovitella 2-5 päivään viikossa ja työaikaa 10-40 tuntiin viikossa.

Ilmoita hakemuksen yhteydessä oma toiveesi töiden suorittamisesta: Monta päivää viikossa ja kuinka monta tuntia.

Aikaisempi kokemus vastaavista tehtävistä katsotaan eduksi, mutta meiltä saat kunnollisen perehdytyksen tehtävään.

Jos koet olevasi reipas, oma-aloitteinen ja työhösi sitoutunut, niin käy täyttämässä hakemus nettisivuillamme www.ihp.fi/rekrytointi tai jätä vapaamuotinen hakemus sähköpostiosoitteeseen aleksi.korhonen(at)ihp.fi otsikolla: Levi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Lappi.

Ver 241 ofertas de trabajo en "Lappi" (Finlandia).

Número de puestos: 3.

Empleador: Inhouse Partners Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:08872292-4a2d-49ba-a7b7-e7c676f5dc56.

Ver las 635 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios ofertadas.