Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > conductor de ambulancia/conductora de ambulancia > Ratownik Medyczny Ambulatorium Z Izbą Chorych

Ratownik Medyczny Ambulatorium z Izbą Chorych. Warmińsko-mazurskie

Contrato en Warmińsko-mazurskie (Polonia) de conductor de ambulancia/conductora de ambulancia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Otros profesionales de nivel medio de la salud › Ayudantes de ambulancias › conductor de ambulancia/conductora de ambulancia.

Traducción de la profesión: Technicy i inny średni personel › Średni personel ochrony zdrowia › Inny średni personel ochrony zdrowia › Noszowi.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: wykonywanie świadczeń zdrowotnych (pielęgnacyjnych, zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i w zakresie promocji zdrowia) wobec osób pozbawionych wolności

Wymagania:

- wykształcenie: pomaturalne/policealne, typ: medyczne - konieczne

- pozostałe: Wymagania/oczekiwania pracodawcy - wykształcenie policealne kierunkowe z uprawnieniami do wykonywania zawodu

W służbie więziennej pracownikie może być osoba, która: - ukończyła 18 lat i ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych,

- daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań,

- nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępsto umyślne, przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karneo takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo,

- dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych,

- posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną pozwalającą na zatrudnienie na określonym stanowisku, którą ustala służba medycyny pracy.

Wymagane dokumenty:

- podanie o przyjęcie do pracy

- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i ukończone kursy - kopia dowodu osobistego

- kopie świadectw pracy

- kopie dokumentów potwierdzającychdodatkowe umiejętności.

Termin składania dokumentów do 11.10.2024 r.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej: sw.gov.pl  (w zakładce rekrutacja -oferty pracy)

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Termin składania dokumentów do 11.10.2024 r.

- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i ukończone kursy

- kopia dowodu osobistego

- kopie dokumentów potwierdzających dodatkowe umiejętności

- języki aplikowania: polski

Przeznaczone wyłą

País del trabajo: Polonia.

Región: Warmińsko-mazurskie.

Ver 152 ofertas de trabajo en "Warmińsko-mazurskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: Zakład Karny w Barczewie.

Agnieszka Jędraszek, tel.: 89 532-87-11, email: zk_barczewosw.gov.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1347StPr/24/0859.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Otros profesionales de nivel medio de la salud › Ayudantes de ambulancias › conductor de ambulancia/conductora de ambulancia ofertadas.