Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > genetista > Rastlinski Genetik - M/ž

Ofertas de genetista en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Rastlinski Genetik - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Biólogos, botánicos, zoólogos y afines › biólogo/bióloga › genetista.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved › Biologi/biologinje, farmakologi/farmakologinje, agronomi/agronomke ipd › Biologi/biologinje, ekologi/ekologinje ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

GENETIK, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, IZVEDBA IN OPRAVLJANJE KVANTITATIVNIH EVALVACIJ RASTLINSKIH MATERIALOV, IMPLEMENTACIJA RAZLIČNIH METOD S PODROČJA KVANTITATIVNE IN KVALITATIVNE GENETIKE (NPR.

UPORABA DNK MARKERJEV) V ŽLAHTNJITELJSKE PROGRAME RAZLIČNIH VRST KMETIJSKIH RASTLIN.

ANALIZA RAZLIČNIH TIPOV EKSPERIMENTALNIH PODATKOV.

UPORABA BIOSTATISTIČNIH ORODIJ.

POROČANJE IN DOKUMENTIRANJE.

SODELOVANJE PRI RAZISKOVALNO-RAZVOJNEM DELU., UNIVERZITETNA IZOBRAZBA / 2.

BOLONJSKA STOPNJA / DR.

BIOLOŠKIH / KMETIJSKIH ZNANOSTI NA PODROČJU AGRONOMIJE, RASTLINSKIH GENSKIH VIROV, ŽLAHTNJENJA RASTLIN, RASTLINSKE GENETIKE, KVANTITATIVNE GENETIKE  POGLOBLJENO RAZUMEVANJE RAZLIČNIH TIPOV PODATKOV, PRIDOBLJENIH IZ RAZLIČNIH PODROČIJ AGRONOMSKIH ZNANOSTI.

ZAŽELENE SO IZKUŠNJE S PODROČJA FENOMIKE, KVANTITATIVNE GENETIKE ALI ŽLAHTNJENJA RASTLIN  RAČUNALNIŠKA ZNANJA, VKLJUČNO S POZNAVANJEM BAZ PODATKOV IN APLIKACIJ ZA ANALIZO REZULTATOV S PODROČJA KVANTITATIVNE GENETIKE ZAŽELENA SO ZNANJA S PODROČJA UPRAVLJANJA S PODATKI, PRIDOBLJENIH IZ RAZLIČNIH APLIKACIJ IN SPOSOBNOST KOMBINIRANJA LE-TEH ZA RAZLIČNE NAMENE ŽELJA PO DOKAZOVANJU, SPOSOBNOST DOBRE PRESOJE, USTVARJALNOST IN ANALITIČNE SPOSOBNOSTI SPOSOBNOST KOMUNICIRANJA TER UČINKOVITEGA SODELOVANJA S ŠIROKIM KROGOM SODELAVCEV IZ RAZLIČNIH KULTURNIH OKOLIJ OBČUTEK ZA DELO Z RASTLINAMI IN VIVO IN IN VITRO DOBRE ORGANIZACIJSKE, KOMUNIKACIJSKE, ANALITIČNE IN TIMSKE VEŠČINE ŽELIMO SODELOVATI Z OSEBO, KI JI REŠEVANJE PROBLEMOV PREDSTAVLJA IZZIV.

ZAINTERESIRANE KANDIDATE PROSIMO, DA POŠLJEJO PROŠNJO SKUPAJ Z ŽIVLJENJEPISOM TER POTRDILOM O IZOBRAZBI NA KADRIKIS.SI.

V ZADEVO ELEKTRONSKE POŠTE OBVEZNO NAVEDITE NAZIV DELOVNEGA MESTA, NA KATEREGA SE PRIJAVLJATE.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1043 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: KMETIJSKI INŠTITUT SLOVENIJE, HACQUETOVA ULICA 17, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: LONGAR MATEJA
Contact Phone: 031 595 861
Contact Email: kadrikis.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:PG99310.