Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > técnico de reparación de automóviles/técnica de reparación de automóviles > Raskaskalustomekaanikko, Iisalmi, Iisalmi

Empleo de técnico de reparación de automóviles/técnica de reparación de automóviles en Pohjois-Savo (Finlandia)

Raskaskalustomekaanikko, Iisalmi, Iisalmi

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › técnico de reparación de automóviles/técnica de reparación de automóviles.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Koneasentajat ja -korjaajat › Moottoriajoneuvojen asentajat ja korjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Asiakkaamme etsii itselleen työtä pelkäämätöntä, innokasta ja motivoitunutta raskaskalustomekaanikkoa pitkäaikaiseen työsuhteeseen. Voit olla jo alalta kokemusta omaava alan ammattilainen tai sitten vaihtoehtoisesti juuri koulun penkiltä päässyt uraasi vielä aloitteleva tekijä. Pääasia että omaat innokkaan ja motivoituneen asenteen töitä kohtaan!

Tehtävänäsi on asiakkaamme oman kuljetuskaluston korjaus- ja huoltotyöt. Näitä voivat olla määräaikaishuollot, alustan- ja rungot korjaustyöt, rengastyöt, sähkötyöt jne. Asiakkaamme käyttää Volvo ja Scania merkkisiä autoja.

Vaadimme sinulta:

- Aiempaa koulutusta tai kokemusta alalta

- Voimassa olevaa C-ajokorttia, mielellään BECE

- Voimassa olevaa työturvallisuus- ja tulityökorttia

- Reipasta asennetta ja halua kehittyä alallasi

Työt alkavat heti sopivan henkilön löytyessä. Hyvän tekijän löytyessä työtä on tarjolla pitkäksi aikaa, jopa vakinaiseksi asti.

Työt tapahtuvat kahdessa vuorossa, aamuvuoro 8.00 - 16.00 ja iltavuoro 14.00 - 22.00.

Lisätietoja työstä ja siihen liittyvistä asioista:

Pekka Puoskari

Yhteyspäällikkö

pekka.puoskaribolt.works

+358505775875

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Savo.

Ver 147 ofertas de trabajo en "Pohjois-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:0aae5ec3-dbdb-4769-8af4-9218cfdef98a.

Ver las 35 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › técnico de reparación de automóviles/técnica de reparación de automóviles ofertadas.