Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > inspector de control de calidad/inspectora de control de calidad > Raskaan Kaluston Tarkastaja, Tp Avuksenne Oy, Espoo

Raskaan kaluston tarkastaja, TP Avuksenne Oy, Espoo

Oferta de inspector de control de calidad/inspectora de control de calidad en Finlandia (Helsinki-Uusimaa)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Otros oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Clasificadores y probadores de productos (excluyendo alimentos y bebidas) › inspector de bienes de consumo/inspectora de bienes de consumo › inspector de control de calidad/inspectora de control de calidad.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Elintarvike-, puutyö-, vaatetus- ja jalkinealan valmistustyöntekijät ym › Muut pääluokkaan 7 luokiteltavat työntekijät › Luokittelijat ja laaduntarkkailijat (pl. ruoat ja juomat).

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme Espooseen

HENKILÖNOSTIN TARKASTAJAA

Kyseinen yritys on erikoistunut henkilönostimien myyntiin ja huoltoon. Etsimme nyt yrityksen tiimiin ammattitaitoista henkilönostin tarkastajaa sertifikaatilla.

Työ pitää sisällään asiakkaiden kaluston tarkastusta pääkaupunkiseudulla, joten ajokortti olisi tarpeellinen. Työ vaatii tekijältään sekä hyviä yhteistyö- ja vuorovaikutustaitoja että kykyä itsenäiseen tekemiseen. Olet etsimämme henkilö, mikäli sinulta löytyy reipas ja motivoitunut asenne sekä ahkera ja oma-aloitteinen työote.

Taitavalle mekaanikolle on tarjolla vakituinen työ! Täytämme paikan heti sopivan henkilön löydyttyä.

Toivomme sinulta:

- Alan koulutusta ja aikaisempaa työkokemusta

- Riittävää englannin kielen taitoa

- Henkilönostintarkastajan sertifikaattia

- Hyviä vuorovaikutustaitoja ja asiakaspalveluhenkisyyttä

- Reipasta ja motivoitunutta asennetta

- Itsenäistä ja oma-aloitteista työotetta

- B-luokan ajokorttia

Tarjoamme sinulle:

- Kilpailukykyisen palkkauksen

- Yksityisen työterveyshuollon

- Kannustavan työyhteisön

- Monipuolisen työnkuvan

- Vakituisen työn

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 900 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: TP Avuksenne Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:13438b43-e76f-41ab-bb70-a320ac1247eb.