Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria > Rakennustyöntekijä, Staffmill Oy, Joensuu

Trabajos en Pohjois-Karjala (Finlandia) de constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria

Rakennustyöntekijä, Staffmill Oy, Joensuu

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Constructores de casas › constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennustyöntekijät ym › Talonrakentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

StaffMill (https://www.staffmill.fi/) etsii kokemusta omaavaa rakennustyöntekijää Joensuuhun. Asiakasyrityksemme tarjoaa kokoaikatyötä monipuolisissa ja vaihtelevissa rakennustehtävissä. Työmaasta riippuen tarjolla on n. 2-3 viikkoa kestävä työ. Työskentelet monipuolisesti valesokkelin parissa erilaisia työkaluja sekä laitteita hyödyntäen. Työnkuvaasi kuuluu mm. rungon kengitystä, eristystä, levytystä sekä keittiön kasaustehtäviä. Työ on paikoin fyysistä mutta palkitsevaa, sillä pääset näkemään oman kädenjälkesi konkreettisesti. Odotamme osaajalta sekä tiimityötaitoja että kykyä itsenäiseen työskentelyyn.

Paikka täytetään heti sopivan osaajan löytyessä - kerro siis itsestäsi meille pian :) Lisätietoja tehtävästä antaa Stäffärin Lauri numerosta 044 323 7006.

Tarjoamme sinulle:

Luotettavan ja vakaan työnantajan, esim. palkat tulevat aina ajallaan

Helposti tavoitettavan rekrytoineen henkilön, joka vastaa nopeasti esimerkiksi työsuhteeseesi liittyviin kysymyksiin

Elämän- tai asuintilanteesi muuttuessa tai työmaan päättyessä, etsimme sinulle halutessasi uuden työmaan

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Karjala.

Ver 73 ofertas de trabajo en "Pohjois-Karjala" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: StaffMill Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:4a7cc5ec-1d36-41f7-801d-278a9995b477.

Ver las 145 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Constructores de casas › constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria ofertadas.