Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > obrero de la construcción/obrera de la construcción > Rakennustyöntekijä, 2 Paikkaa, Uimaharju, Uimaharju

Trabajar de obrero de la construcción/obrera de la construcción en Pohjois-Karjala (Finlandia)

Rakennustyöntekijä, 2 Paikkaa, Uimaharju, Uimaharju

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la minería y la construcción › Peones de la construcción de edificios › obrero de la construcción/obrera de la construcción.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Teollisuuden ja rakentamisen avustavat työntekijät › Avustavat kaivos- ja rakennustyöntekijät › Rakennusalan avustavat työntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaallemme RAKENNUSTYÖNTEKIJÖITÄ Uimaharjussa sijaitsevaan tehdaskohteeseen.

Pääasiallinen työtehtäväsi on purkutyö, mutta tehtävä voi sisältää myös yksinkertaisia raudoitus- sekä pellitystehtäviä, joihin saat perehdytyksen. Katsomme eduksesi, mikäli sinulta löytyy trukkikortti ja kokemusta trukilla ajosta.

Odotamme hakijoilta aiempaa kokemusta rakennusalalta sekä voimassa olevaa työturvallisuuskorttia, tulityökortti plussaa.

Bolttilaisena sinulle kuuluvat:

+ Tes ja kokemukseen pohjautuva palkkaus

+ Laadukas työterveyshuolto

+ Turvalliset työvaatteet ja varusteet

+ Bonusta hyvin tehdystä työstä

Työt alkavat heti hyvien tekijöiden löydyttyä ja työt kestävät alkuun kolme viikkoa, jatko mahdollinen. Työaika arkisin 07.00 - 15.30. Työssä noudatetaan talonrakennusalan työehtosopimusta.

Valinta tehdään heti sopivan työntekijän löydyttyä, haethan siis pikaisesti! Hae tehtävään sähköisesti Bolt.Works-sovelluksessa tai verkkosivujemme kautta. Täytäthän hakijaprofiilisi huolellisesti. Kerro meille itsestäsi ja liitä työnhakijaprofiiliisi ajantasainen CV sekä voimassa olevat ammattipätevyydet ja -kortit kuvineen sekä voimassaoloaikoineen. Emme vastaanota hakemuksia sähköpostitse.

Ota sosiaalisen median kanavamme seurantaasi:

Facebook: boltjoensuu

Instagram: bolt.worksjoensuu

Heräsikö sinulle kysyttävää tästä tehtävästä? - Voit olla meihin yhteydessä Bolt.Works-sovelluksen chatissa!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Karjala.

Ver 71 ofertas de trabajo en "Pohjois-Karjala" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:93429f92-4309-4811-9f8f-a355cd9f7a8a.

Ver las 288 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la minería y la construcción › Peones de la construcción de edificios › obrero de la construcción/obrera de la construcción ofertadas.