Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Físicos y astrónomos > Iskusni/a Istraživač/ica Na Projektu Pronobis

Oferta de trabajo de Físicos y astrónomos en Croacia

Iskusni/a Istraživač/ica Na Projektu Pronobis

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Físicos, químicos y afines › Físicos y astrónomos.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Physical and earth science professionals › Physicists and astronomers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 12. Statuta, Sveučilište u Zagrebu, Fakultet strojarstva i brodogradnje raspisuje

N A T J E Č A J

Za radno mjesto Iskusnog istraživača, 1 izvršitelj/ica, na projektu PRONOBIS „Robotski navigirana biopsija prostate“, rad na određeno vrijeme do kraja projekta (predvidivo do 30. lipnja 2026. godine), s punim radnim vremenom, uz uvjet probnog rada od 6 mjeseci, u Zavodu za robotiku i automatizaciju proizvodnih sustava, na Katedri za autonomne sustave i računalnu inteligenciju:

Projekt je financiran prema pozivu „Ciljana znanstvena istraživanja“. Konzorcij projekta PRONOBIS čine: Sveučilište u Zagrebu, Fakultet strojarstva i brodogradnje (koordinator), Ronna Medical d.o.o. i Sveučilište u Zagrebu, Medicinski fakultet.

Opis poslova za istraživačka radna mjesta na projektu:

•sudjelovanje u znanstvenom radu na znanstvenim projektima,

•sudjelovanje u istraživačkim i razvojnim djelatnostima na istraživačkim i razvojnim projektima,

•obavljanje i drugih poslova iz djelokruga svoga rada koje određuje voditelj projekta.

Pristupnici koji se natječu za radno mjesto moraju ispuniti sljedeće uvjete:

•Završen prijediplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani prijediplomski i diplomski sveučilišni studij iz područja tehničkih, biotehničkih ili prirodnih znanosti,

•najmanje pet godina radnoga staža ili dvije godine nakon stjecanja doktorata znanosti iz prethodno navedenih područja,

•napredno znanje rada na računalu,

•iskustvo iz područja robotike, vizijskih sustava i programiranja,

•iskustvo u publiciranju znanstvenih radova,

•kompetencije u robotici i umjetnoj inteligenciji,

•iskustvo u istraživanju i razvoju, sposobnost analize složenih problema i razvijanja inovativnih rješenja,

•vještine programiranja (Python, C++), razvijanje algoritama i analiza podataka,

•aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu.

U prijavi na natječaj pristupnici trebaju navesti osobne podatke: osobno ime i prezime, adresu stanovanja, broj telefona i e-adresu te naziv radnog mjesta (s naznakom rednog broja) za koje podnose prijavu.

Pristupnici su obvezni uz pisanu prijavu dostaviti dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja: životopis, dokaz o stručnoj spremi, dokaz o radnom iskustvu (presliku radne knjižice ili elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje), dokaz o državljanstvu, te ostale priloge kojima dokazuju ispunjavanje posebnih uvjeta natječaja.

Pristupnici, koji se na temelju posebnih propisa pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja, obvezni su u prijavi na natječaj, pozvati se na to pravo te priložiti sve dokaze koje posebni propisi propisuju za ostvarivanje tog prava. Takvi pristupnici ostvaruju prednost prilikom zapošljavanja u odnosu na ostale pristupnike, samo pod jednakim uvjetima. Za pristupnike koji se u prijavi na natječaj pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17), popis dokaza potreban za ostvarivanje tog prava dostupan je na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja https://gov.hr/moja-uprava/hrvatski-branitelji /zaposljavanje/prednost-pri-zaposljavanju/403.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati. O rezultatu natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonom propisanom roku.

Natječajna dokumentacija odnosno podatci o kandidatima čuvaju se tri mjeseca od dana sklapanja ugovora o radu s odabranim kandidatom. Nakon isteka roka čuvanja dokumentacija se uništava, s time da svaki kandidat do isteka roka čuvanja može preuzeti svoju dokumentaciju u pisarnici poslodavca.

Na natječaj se, pod ravnopravnim uvjetima, imaju pravo javiti osobe oba spola.

Rok za podnošenje prijava na natječaj je 21 dana od objave natječaja.

Prijava na natječaj s traženim dokazima dostavlja isključivo putem e-mail zaposljavanjefsb.hr s Predmetom ''za natječaj – Iskusni istraživač PRONOBIS“.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 5 años.

Empleador: FAKULTET STROJARSTVA I BRODOGRADNJE.

Instrucciones para solicitar:

Email: zaposljavanjefsb.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:2536950.

Ver las 6 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Físicos, químicos y afines › Físicos y astrónomos ofertadas.