Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Limpiadores y asistentes domésticos > Radnik/radnica Na Poslovima Pružanja Potpore I Podrške Starijim Osobama I/ili Osobama U Nepovoljnom Položaju

RADNIK/RADNICA NA POSLOVIMA PRUŽANJA POTPORE I PODRŠKE STARIJIM OSOBAMA I/ILI OSOBAMA U NEPOVOLJNOM POLOŽAJU

Empleos en Croacia de Limpiadores y asistentes domésticos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Domestic cleaners and helpers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju Odluke o financiranju Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike (KLASA: 984-01/23-01/29, URBROJ: 524-07-02-01-01/1-24-26 od 7. ožujka 2024. godine) i Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz Europskog socijalnog fonda plus u financijskom razdoblju 2021. – 2027. godine, Kodni broj: SF.3.4.11.01.0204, u okviru projekta „Za dostojanstven život“ nositelja Općine Rovišće, općinski načelnik raspisuje

OGLAS

za prijam u radni odnos na određeno vrijeme za potrebe provedbe aktivnosti u sklopu projekta „Za dostojanstven život“ u okviru Poziva „Zaželi – prevencija institucionalizacije“

1. Broj traženih radnika/ca: 10 osoba

2. Vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme, u trajanju od 32 mjeseca

3. Radno vrijeme: puno radno vrijeme

4. Mjesto rada: poslovi će se obavljati na području Općine Rovišće

5. Krajnji korisnici usluga: starije osobe odnosno osobe u dobi od 65 i više godina i/ili nemoćne osobe, invalidi

6. Rok za podnošenje prijave: 29. svibnja 2024.

7. Opis poslova:

• Pomoć u kupovini i dostavi namirnica,

• Pomoć u pripremi obroka u kućanstvu korisnika,

• Pomoć u održavanju čistoće stambenog prostora korisnika,

• Pomoć pri oblačenju i svlačenju,

• Briga o higijeni,

• Pomoć u posredovanju u ostvarivanja raznih prava (dostave lijekova, plaćanje računa, dostava pomagala i sl.)

• Pomoć u socijalnoj integraciji, pružanje podrške korisniku kroz razgovore i druženje te uključivanje u društvo.

8. Kandidat/kinja mora ispunjavati sljedeće uvjete za prijam u radni odnos:

• punoljetnost

• hrvatsko državljanstvo

• najviše završeno srednjoškolsko obrazovanje (SSS)

9. Prijava na oglas treba sadržavati:

• vlastoručno potpisanu zamolbu za posao,

• životopis s kontakt telefonom,

• presliku osobne iskaznice,

• potvrdu, odnosno elektronički zapis HZMO-a

• presliku svjedodžbe završene škole,

• uvjerenje da se protiv osobe ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci),

• vlastoručno potpisanu Izjavu (privola) podnositelja/ce da su suglasni sa svim uvjetima oglasa, te korištenjem i obradom osobnih podataka u svrhu provedbe postupka nakon objavljenog oglasa.

Postupak za prijam u radni odnos na određeno vrijeme obuhvaća razgovor s kandidatima. Na razgovor mogu pristupiti samo kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete iz oglasa. Smatra se da je kandidat, koji nije pristupio razgovoru, povukao prijavu na oglas.

Razgovor provodi povjerenstvo koje imenuje općinski načelnik posebnom Odlukom. Povjerenstvo dostavlja prijedlog odluke o prijemu općinskom načelniku koji donosi Odluku o prijemu u radni odnos na određeno vrijeme u projektu „Za dostojanstven život“ u sklopu „Zaželi – prevencija institucionalizacije".

Plaća radnika minimalna je plaća propisana Zakonom o minimalnoj plaći (Narodne novine broj 118/18, 120/21) i Uredbom o visini minimalne plaće za 2024. godinu (Narodne novine broj 125/23).

Troškovi lokalnog prijevoza potrebni za pružanje usluge potpore i podrška priznaju se u cijelosti.

Prijave s dokazima o ispunjenju traženih uvjeta potrebno je dostaviti, putem pošte ili osobno, u roku 8 dana od dana objave oglasa na službenim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Područni ured Bjelovar, odnosno zaključno sa 29. svibnjem 2024. godine, na adresu:

Općina Rovišće, Trg hrvatskih branitelja 2, 43212 Rovišće, s naznakom: „Javni poziv za prijam u radni odnos na određeno vrijeme u projektu "Za dostojanstven život" - ne otvaraj

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati. Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz oglasa, ne smatra se kandidatom prijavljenim na oglas.

Na oglasnoj ploči Općine Rovišće na adresi Trg hrvatskih branitelja 2, 43212 Rovišće, objavit će se mjesto i vrijeme održavanja intervjua.

Kandidati će o rezultatima izbora biti obaviješteni u roku od 20 dana od isteka roka za podnošenje prijava.

Oglas će biti objavljen putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, te na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama Općine Rovišće.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 10.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: OPĆINA ROVIŠĆE.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Trg hrvatskih branitelja 2, 43212 Rovišće

Zamolba: Trg hrvatskih branitelja 2, 43212 Rovišće

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2509307.

Ver las 142 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos ofertadas.