Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Peones de la industria manufacturera > Radnik / Radnica Na Izradi Gumenih Proizvoda

RADNIK / RADNICA NA IZRADI GUMENIH PROIZVODA. Croacia

Ofertas de empleo en Croacia de Peones de la industria manufacturera

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Labourers in mining, construction, manufacturing and transport › Manufacturing labourers › Manufacturing labourers not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Potrebna/poželjna znanja i vještine kandidata:

tehnička sklonost kandidata

osnovno poznavanje čitanja i izrade nacrta

osnovno poznavanje rada sa preciznim mjernim alatima i uređajima

razvijene radne, stručne i organizacijske sposobnosti

sklonosti k učenju novih tehnologija u struci

visok osjećaj odgovornosti prema poslu te preciznosti u radu

poželjno znanje engleskog (nije uvjet)

poželjno znanje microsoft office paketa

samostalnost u individualnom radu, a prilagodljivost u timu

Prednost će imati kandidati koji imaju dobro iskustvo ili iskustvo u osnovama rada:

tokarskog stroja/strojne obrade

zavarivanja

Opis poslova:

rad na hidrauličkim prešama za vulkanizaciju gume

rad s ručnim i pogonjenim alatima (ručna bušilica, brusilica, odvijač i sl.)

sudjelovanje u razvoju novih proizvoda i usvajanju novih tehnologija u svom i komplementarnim poslovima

ostali radionički poslovi

Što tražimo:

stabilnu i organiziranu osobu željnu učenja novih tehnologija

osobu koja uvijek želi više i napredovanje je svakodnevna rutina

osobu  s namjerom dugoročnog stalnog zaposlenja

Što nudimo:

dinamičko i kreativno radno okruženje

rad u ugodnoj i prijateljskoj radnoj okolini

mogućnost osobnog razvoja i napretka

sigurni radni uvjeti

rad u novom proizvodnom centru na Dračevcu kod Solina

isplata božićnica

isplata motivacijskih nagrada prema učinku i razvoju zaposlenika

financijska naknada za prijevoz

Plaća:

razina plaće ovisna o znanju, iskustvu, inicijativi i inovativnosti odabranog kandidata

ovisno o napredku kandidata i uloženom trudu povećanje plaće jednom godišnje

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni dostaviti:

- životopis s popisom i opisom dosadašnjih poslova

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: GUMIS d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: gumisgumis.com.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:2571114.

Ver las 167 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.