Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Electrotécnicos > Radnica / Radnik Na Terminalu

RADNICA / RADNIK NA TERMINALU. Croacia

Demanda en Croacia de Electrotécnicos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Electrical engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova: prijem, otprema i ostale interne manipulacije rasutim cementom.

Rukovat ćete kompresorima kao i nadzirati i upravljati radom utovarnih garnitura i svih pratećih postrojenja potrebnih za istovar/utovar cementa. Odvagivati ćete kamione na ulazu i izlazu s terminala na elektronskoj kolskoj vagi te izrađivati otpremnu dokumentaciju. Obavljat ćete i poslove spajanja/rastavljanja broda/vagon cisterni za rasuti cement na sistem cjevovoda te aktivno nadzirati i po potrebi intervenirati prilikom pražnjenja broda/vagona odnosno punjenja silosa.

U slučaju posjedovanja odgovarajuće izobrazbe, po potrebi ćete obavljati i poslove:

  • strojarskog i/ili elektro održavanja;
  • upravljanja i nadzora rada kompresora.

    Od vas očekujemo:

  • SSS – tehnički smjer, poželjno elektro ili strojarsko usmjerenje;
  • poželjna 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • poželjno pokriveno jedno ili više od sljedećih područja:

    • osposobljavanje za rukovanje; kompresorskim postrojenjem;
    • osposobljavanje za rukovanje;
    • vozačka dozvola c kategorije.

      Razvijat ćemo Vaše:

  • stručno znanje kroz dodatne edukacije;
  • razvoj vještina upravljanja radnim strojevima i znanja vezanih uz standarde zaštite na radu;
  • iskustvo rada u međunarodnoj kompaniji.

    Prijavite se na natječaj i postanite dio našeg tima! Globalna smo tvrtka koja cijeni i nagrađuje trud svojih zaposlenika. Primjenom sveobuhvatnog sustava upravljanja ljudskim resursima jamčimo vaš osobni i profesionalni rast i razvoj.

    Ovdje izdvajamo samo dio materijalnih beneficija koje osiguravamo svim našim zaposlenicima:

  • godišnji bonus
  • maksimalna neoporeziva božićnica i regres
  • mjesečne nagrade za iznimne rezultate rada
  • naknada za topli obrok
  • naknada troškova prijevoza
  • dodatno zdravstveno osiguranje i medicinske preglede
  • subvencionirana Multisport kartica
  • razne novčane i nenovčane pomoći

    Molimo vas da svoju zamolbu dostavite najkasnije do 06.10.2024. na e-mail hr.posaocemex.com s naznakom Natječaj za radno mjesto Radnica/Radnik na terminalu.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: CEMEX Hrvatska dioničko društvo za proizvodnju i prodaju cementa i drugih.

Instrucciones para solicitar:

Email: hr.posaocemex.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:2569736.

Ver las 66 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos ofertadas.