Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Limpiadores y asistentes domésticos > Radnik/ica Za Potporu I Podršku Osobama Starije životne Dobi, Osobama U Nepovoljnom Položaju Te Osobama S Invaliditetom

RADNIK/ICA ZA POTPORU I PODRŠKU OSOBAMA STARIJE ŽIVOTNE DOBI, OSOBAMA U NEPOVOLJNOM POLOŽAJU TE OSOBAMA S INVALIDITETOM

Oferta de trabajo en Croacia de Limpiadores y asistentes domésticos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Domestic cleaners and helpers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Radno mjesto

Mjesto rada: općina Tisno

Broj traženih radnika: 4

Vrsta zaposlenja: na određeno

Radno vrijeme: puno radno vrijeme

Način rada: smjena; prijepodne

Smještaj: nema

Naknada za prijevoz:

Natječaj vrijedi od: 23.9.2024.

Natječaj vrijedi do: 3.10.2024.

Razina obrazovanja:

  • Osnovna škola niži razredi
  • Završena osnovna škola
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine

Radno iskustvo: Nije važno

Na temelju Odluke o financiranju Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike KLASA: 984-01/23-01/01, URBROJ: 524-06-03-01-01/1-23-11 te Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz Europskog socijalnog fonda plus, Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali u financijskom razdoblju 2021. – 2027., Programa Učinkoviti ljudski potencijali 2021.-2027. Zaželi – prevencija institucionalizacije u okviru odobrenog projekta „Zaželi – prevencija institucionalizacije“ za projekt „Pomažemo jedni drugima III“, SF.3.4.11.01.0227, Općina Tisno objavljuje

JAVNI POZIV

za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme u projektu

„Pomažemo jedni drugima III“, SF. 3.4.11.01.0227

za radno mjesto - radnik/ca za potporu i podršku osobama starije životne dobi i osobama u nepovoljnom položaju

Mjesto rada: Općina Tisno, Šibensko-kninska županija

Broj traženih radnika/ca: 4

Vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme – novootvoreni poslovi

Radno vrijeme: puno radno vrijeme (8 sati dnevno/40 sati tjedno)

Smještaj: nema smještaja

Naknada za prijevoz: /

Uvjeti na radnom mjestu: terenski rad

  • nezavršena osnovna škola
  • osnovna škola niži razredi
  • završena osnovna škola
  • najviše završena srednja škola 3 godine
  • najviše završena srednja škola 4 godine
  • viša ili prvostupanjska
  • fakultet, akademija, magisterij, doktorat

Radno iskustvo: nije uvjet

Opis poslova:

  • rad i aktivnosti poboljšanja kvalitete života krajnjim korisnicima, pružajući im pomoć u dostavi namirnica, lijekova, isporuci paketa kućanskih i osnovnih higijenskih potrepština prema svakom krajnjom korisniku
  • pomoć u pripremi obroka u kućanstvima krajnjih korisnika
  • pomoć u održavanju čistoće stambenog prostora/domova
  • pomoć pri oblačenju i svlačenju i održavanju osobne higijene korisnika
  • pomoć u posredovanju pri ostvarivanju raznih prava (plaćanje računa, dostava pomagala i naručivanje kod liječnika i sl.), pomoć u socijalnoj integraciji

Svaki zaposlenik/ca pružat će potporu i podršku za najmanje šest korisnika.

Uz prijavu na javni natječaj osoba koja se javlja na natječaj za Radnik/ca za potporu i podršku osobama starije životne dobi i osobama u nepovoljnom položaju, dužna je priložiti dokumente i to:

  • zamolba uz životopis (obavezno navesti adresu, broj telefona, mobitela, e-mail ukoliko kandidat posjeduje)
  • kopiju osobne iskaznice
  • preslika svjedodžbu o završenoj školi
  • preslika e-radne knjižice Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
  • potvrda o nekažnjavanju (ne starija od 3 mjeseca)

Način i rok za prijavu:

Rok za prijavu je: 03.10.2024

Način prijave na natječaj je jedan od dva (2) navedena načina:

poštom ili osobnim dolaskom.

Adresa: Uska ulica 1, 22240 Tisno

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se uzeti u razmatranje. Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz oglasa, ne smatra se kandidatom prijavljenim na oglas. Sve osobe koje ispunjavaju formalne uvjete ovog oglasa biti će pozvane na intervju. Oglas će biti objavljen na službenim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te stranici Općine Tisno.

O rezultatima oglasa kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 4.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: OPĆINA TISNO.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Uska ulica 1, 22240 TISNO

Zamolba: Uska ulica 1, 22240 TISNO

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2566993.

Ver las 186 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos ofertadas.