Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Electricistas de obras > Radnik/ca Za Električno Održavanje (električar/ka)

RADNIK/CA ZA ELEKTRIČNO ODRŽAVANJE (ELEKTRIČAR/KA)

Empleo de Electricistas de obras en Croacia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines.

Traducción de la profesión: Craft and related trades workers › Electrical and electronic trades workers › Electrical equipment installers and repairers › Building and related electricians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Rad u odjelu za upravljanje objektima Veleposlanstva SAD-a u Zagrebu, zaposlenik za električno održavanje obavlja planirano i neplanirano preventivno održavanje i popravke električnih sustava u svim zgradama i objektima misije, uključujući stambene objekte u vlasništvu i najmu. Također uključuje logistiku: Evidentira i sastavlja operativne podatke, popunjava i održava obrasce, dnevnike i izvješća.

ZNANJE O POSLU:

Održavanje i popravak strujnih i rasvjetnih krugova povezanih s razvodnim pločama i upravljačkom opremom u jednofaznim i višefaznim sustavima.

Manja zamjena komponenti i popravci motora, generatora, kontrola i instrumenata za snimanje.

Postupci električnog ispitivanja u krugovima i upravljačkim uređajima za praćenje, dijagnosticiranje kvarova, određivanje kontinuiteta, otpora izolacije, impedancije i kapaciteta, sve u skladu s propisima zemlje domaćina.

Čitanje i rad prema inženjerskim crtežima, specifikacijama, električnim shemama, upravljačkim krugovima i popisima materijala.

ISKUSTVO: Potrebno je najmanje tri (3) godine iskustva u popravku i održavanju električnih sustava, opreme i komponenti kao električarski šegrt ili instalater.

OBRAZOVANJE: Završena srednja škola s električarskim certifikatom. Završetak srednje škole je obavezan i/ili završetak stručnog osposobljavanja u akreditiranom institutu koji je priznat kao proizvođač tehničara na razini majstora s koncentracijom na električna načela i primjene je obavezan.

JEZIK: Engleski: Ograničeno znanje (bit će testirano) / Hrvatski: Dobro radno znanje

Plaća je definirana u godišnjem bruto iznosu - EUR 25,101.

Za više informacija i za dodatne uvjete zapošljavanja, posjetite poveznicu Veleposlanstva.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: AMERICAN EMBASSY.

Instrucciones para solicitar:

Email: zagrebjobsstate.gov

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2558936.

Ver las 171 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines ofertadas.