Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico > Radiologický Asistent, Radiologičtí Asistenti

Radiologický asistent, Radiologičtí asistenti. Karlovarský kraj

Trabajar en República Checa (Karlovarský kraj) de Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico.

Traducción de la profesión: Techničtí a odborní pracovníci › Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví › Zdravotničtí technici a farmaceutičtí asistenti › Technici pro obsluhu lékařských zařízení.

Descripción de la oferta de trabajo:

Způsob kontaku:

Bc. Andrea Novotná

Osobně: Nemocnice Sokolov, pav. G, personální oddělení, 7.00 - 15.30 hod.

E-mail: andrea, novotnanemocnicesokolov.cz

Tel: 605 322 498

Požadujeme:

- Odborná způsobilost podle zákoba č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních;

- bezúhonnost a zdravotní způsobilost;

- komunikativnost a vstřícné chování;

- profesionální a aktivní přístup k práci a loajalitu k zaměstnavateli;

Nabízíme:

- individuální přístup při hledání optimální formy spolupráce, např. možnost zkrácených úvazků;

- motivující mzdové ohodnocení mimo rámec státních tabulek;

- možnost plné realizace v oboru, podporu osobního rozvoje;

- práci v moderním pracovním prostředí a přátelském kolektivu, až 6 týdnů dovolené;

- podpora při hledání bydlení v rámci regionu a možnost příspěvku na ubytování v rámci stěhování;

- široký výběr benefitů - volný vstup do špičkového multifunkčního fitness centra, příspěvky na kulturní akce, dotované závodní stravování, ubytování v apartmánech na Božím Daru apod.

Zaměstnanecké výhody:

prohlubování kvalifikace, dotované závodní stravování, možnost čerpání zaměstnaneckých benefitů, a to zejména z oblasti sportu, péče o zdraví, relaxace apod. dle výběru z katalogu benefitů.

Región: Karlovarský kraj.

Ver 39 ofertas de trabajo en "Karlovarský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Nemocnice Sokolov s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Andrea Novotná. Tel.: +420 605 322 498. E-mail: andrea.novotnanemocnicesokolov.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 605 322 498
  • Correo electrónico: andrea.novotnanemocnicesokolov.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:20435320771.

Ver las 13 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico ofertadas.