Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Profesionales en operaciones financieras y administrativas > Raamatupidaja

Raamatupidaja. Estonia

Vacantes de Profesionales en operaciones financieras y administrativas en Estonia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas.

Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Lapsehoolduspuhkuse asendajaks

Tööülesanded: • Müügiarvete koostamine ja väljastamine, laekumiste sisestamine ja jälgimine, võlglastele meeldetuletuste edastamine.

• Ostuarvete kontroll, majandustehingute kajastamine, kajastatud majandustehingute raamatupidamisregistrite vormistamine.

• Ettemaksete arvestus.

Täpsemad tööülesanded määratakse tööjuhendis.

Omalt poolt pakume: • Meeldivat töökeskkonda sõbralikus kollektiivis;

• eneseteostuse ja erialase arengu võimalusi;

• põhipuhkust 35 kalendripäeva.

Muud nõuded: Teadmised omavalitsussüsteemist ja seda reguleerivatest õigusaktidest ning oma töövaldkonda reguleerivate õigusaktide tundmine;

varasem töökogemus sarnasel töökohal (soovitavalt avalikus sektoris);

raamatupidamisprogrammi PMen tundmine;

hea suhtlemis- ja analüüsioskus ning otsustus- ja vastutusvõime

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Valga Vallavalitsus (http://www.valga.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon: rahandusteenistuse juhataja Annely Adrat, tel 5198 0395, e-post annely.adratvalga.ee.

Sooviavaldus, elulookirjeldus, motivatsioonikiri ja haridust tõendavate dokumentide koopiad palume saata 19. märtsiks e-posti aadressile heldi.kaaresvalga.ee.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • kaaskiri
  • CV
  • motivatsioonikiri
  • haridust tõendavate dokumentide koopiad

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5348 9118
  • Correo electrónico: Heldi.Kaaresvalga.ee

Identificador de la vacante:1441200.

Ver las 229 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas ofertadas.