Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > administrativo contable/administrativa contable > Raamatupidaja - Müügisekretär

Raamatupidaja - müügisekretär. Estonia

Empleos de administrativo contable/administrativa contable en Estonia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros › administrativo contable/administrativa contable.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid › Finantsala töötajad ja muud matemaatikaga tegelevad spetsialistid › Raamatupidamise abispetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Eesti ainus mahemunade ja -broileriliha tootja kutsub tööle!

Tööülesanded: Eesti ainus mahemunade ja -broileriliha tootja kutsub tööle!

Sinu peamisteks ülesanneteks on ettevõtte raamatupidamise korraldamine ja klientidega suhtlemine.

Peamised tööülesanded:

- Igapäevane raamatupidamise korraldamine

- Finantsaruannete koostamine

- Kulude-tulude jälgimine ja analüüsimine

- Tellimuste vastuvõtmine ja suhtlemine klientidega

- Personaliga soetud toimingute teostamine.

Omalt poolt pakume: Pakume sulle võimalust ennast arendada ja teostada Eesti suurimas mahekanakasvatusega tegelevas ettevõttes. Sul on võimalus kaasa rääkida ja panustada ettevõtte arengusse ja tulevikuvisiooni.

Väärt kolleegile pakume ka väärilist töötasu.

Töö asukoht Äntu küla, Väike-Maarja vald, Lääne-Virumaa.

Muud nõuded: Ootame sind kandideerima, kui sul on väga head raamatupidamislikud teadmised ja oskused. Edukaks töö tegemiseks on vajalik, et sul oleks hea planeerimise ja organiseerimise oskus ning oled avatud suhtleja ja positiivse ellusuhtumisega. Inimesena peaksid sa olema kohusetundlik ja täpne, lahendustele ja tulemustele orienteeritud.

Tööks on vajalik:

- Raamatupidamisalane haridus või töökogemus

- Täpsus ja kohusetundlikkus

- Hea analüüsioskus ja õppimisvalmidus

- Hea arvuti kasutamise oskus

- Hea suhtlemisoskus

Kasuks tuleb:

- Varasem kogemus põllumajandussektoris

- B-kategooria juhtimisõigus

- Vene keele oskus

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: OSAÜHING ÄNTU MÕIS (https://antumois.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5230732
  • Correo electrónico: infoantumois.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1587239.

Ver las 199 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros › administrativo contable/administrativa contable ofertadas.