Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones > Päiväkotityöntekijä, Keravan Montessoripäiväkodin Kannatusyhdistys R.y., Montessoripäiväkoti Mio, Kerava

Oferta de empleo en Helsinki-Uusimaa (Finlandia) de operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones

Päiväkotityöntekijä, Keravan Montessoripäiväkodin Kannatusyhdistys R.y., Montessoripäiväkoti Mio, Kerava

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

PÄIVÄKOTITYÖNTEKIJÄ

Montessoripäiväkoti Mio on kannatusyhdityksen ylläpitämä yksityinen päiväkoti Keravalla, Savion kaupunginosassa. Päiväkodissamme on 32 n. 2-6 -vuotiasta lasta.

Haemme motivoitunutta, oma-aloitteista sekä hyvällä työasenteella varustettua päiväkotityöntekijää työyhteisöömme.

Työsuhde on vakituinen ja alkaa 29.7.2024.

Tehtävän kuvaus:

Huolehdit päiväkodin siisteydestä ja puhtaudesta. Lisäksi vastaat ruokien esillelaitosta, tiskauksesta sekä ruokatilauksien tekemisestä. Ruoan valmistus ei sisälly työnkuvaan.

Erikseen sovittaessa työtehtäviin kuuluu myös lapsiryhmässä avustaminen, esimerkiksi uloslähtötilanteissa. Toimit päivittäin hyvässä yhteistyössä päiväkodin kasvattajien kanssa.

Voimassa oleva hygieniapassi on oltava ennen työn alkamista. Alalle soveltuva koulutus tai kokemus vastaavista tehtävistä katsotaan eduksi.

Odotamme sinulta hyviä vuorovaikutustaitoja lasten sekä työyhteisön kanssa.

Tarjoamme sinulle työterveyshuollon sekä huolehdimme jaksamisestasi muun muassa tarjoamalla käyttöösi Smartumin liikunta- ja kulttuuriedun.

Työehdot ja palkkaus määriytyvät yksityisen sosiaalipalvelualan työehtosopimuksen mukaisesti.

Valitun on ennen työn alkamista esitettävä lasten kanssa työskentelevien rikostaustan selvittämisestä annetun lain (504/2002/ mukainen rikosrekisteriote.

Päiväkotimme on savuton työpaikka.

Mikäli kiinnostuit paikasta, lähetä hakemuksesi ja cv sähköpostitse osoitteeseen infomontessorikerava.fi 13.6.2024 klo 16 mennessä.

Lisätietoa tehtävästä:

Anu Salminen

päiväkodin johtaja

Montessoripäiväkoti Mio

anu.salminenmontessorikerava.fi

p. 050 304 7774

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 980 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Empleador: Keravan Montessoripäiväkodin kannatusyhdistys r.y..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:47ab0194-7e1b-43d5-8128-6fce7ac6a39b.

Ver las 71 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones ofertadas.