Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > operador de buldócer/operadora de buldócer > Pyöräkoneen/highlift Kuljettaja Kärkölä, Kärkölä

Pyöräkoneen/Highlift kuljettaja Kärkölä, Kärkölä

Oferta de empleo en Finlandia (Päijät-Häme) de operador de buldócer/operadora de buldócer

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de buldócer/operadora de buldócer.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Työkoneiden kuljettajat › Maansiirtokoneiden ym. kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme PYÖRÄKONEEN/HIGHLIFT kuljettajaa pyöreän puun käsittelyyn!

Työtehtäviin kuuluu

Työkoneella puuteollisuuden raaka-aineiden siirtoa ja lajittelua.

Työ on paikallinen ja vuorotyötä (Tam 3/7)

Työ tehdään joko 8h tai 12h vuoroissa. Tarkentuu lähempänä aloitusta.

Työnkesto 4kk-6kk

CE-kortti, ammattipätevyys sekä kuljettamiseen vaadittavat luvat katsotaan hyödyksi.

Odotamme hakijoilta oma-aloitteisuutta, tarkkuutta ja vastuullisuutta.

VAADITAAN:

-TTK kortti vaaditaan

- yli 2v ajokokemusta pyöräkoneelle, kurottajalle tai highliftille

- kokemusta pyöreän puun käsittelystä.

TARJOAMME SINULLE:

- Monipuolisen ja mielekkään työnkuvan

- Ammattilaisista koostuvat työkaverit

- Palkkauksen mekaanisen metsäteollisuuden TES mukaan

- Mahdollisuuden saada palkan päälle bonusta hyvin tehdystä työstä

- Työterveyspalvelut Terveystalolla heti ensimmäisestä työpäivästä alkaen

- Ammatti- ja kielitaitoista apua sekä neuvontaa työsuhdeasioihin

- Boltin oman sovelluksen, jonka kautta hoidat työsuhdeasiat helposti

HAE MUKAAN!

Hae paikkaa pikaisesti, sillä käsittelemme hakemuksia ja haastattelemme ehdokkaita jo hakuaikana. Voit liittää mukaan myös CV:n mieluiten pdf-muodossa.

Petri Kilpeläinen Bolt.Works

petri.kilpelainenbolt.works

+358409218334

País del trabajo: Finlandia.

Región: Päijät-Häme.

Ver 81 ofertas de trabajo en "Päijät-Häme" (Finlandia).

Número de puestos: 4.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:f2228dba-6ef8-4467-a029-46c308555616.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de buldócer/operadora de buldócer ofertadas.