Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > podador de árboles/podadora de árboles > Puutarhatyöntekijöitä, 3 Paikkaa, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Turun Seutu, Turku

Puutarhatyöntekijöitä, 3 paikkaa, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Turun seutu, Turku

Búsqueda en Varsinais-Suomi (Finlandia) de podador de árboles/podadora de árboles

Clasificación del trabajo: Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros › Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado › Agricultores y trabajadores calificados de jardines y de cultivos para el mercado › Agricultores y trabajadores calificados de huertas, invernaderos, viveros y jardines › podador de árboles/podadora de árboles.

Traducción de la profesión: Maanviljelijät, metsätyöntekijät ym › Maanviljelijät ja eläintenkasvattajat ym › Pelto- ja puutarhaviljelijät › Puutarhurit, kasvihuoneviljelijät ja -työntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Click Henkilöstöpalvelut Oy on Pirkanmaan, Varsinais-Suomen ja Uudenmaan alueilla toimiva suomalainen perheyritys. Tarjoamme laadukkaita henkilöstövuokraus-, rekrytointi- sekä soveltuvuusarviointipalveluita. Toimintamme alkoi keväällä 2008 ja kasvumme on ollut nopeaa. Onnistumisemme taustalla on henkilökuntamme korkea ammattitaito sekä vilpitön tahto löytää oikeat henkilöt oikeisiin tehtäviin.

Click Henkilöstöpalvelut Oy on auktorisoitu henkilöstöpalveluyritys. Lisää tietoa auktorisoinnista on saatavissa osoitteesta hpl.fi/auktorisointi/etusivu.

Kaikki avoimet työpaikkamme löytyvät kotisivuiltamme, osoitteesta www.click-hp.fi.

Asiakasyrityksemme on arvostettu ja pitkään toiminut puutarha, jossa kasvatetaan niin marjoja kuin vihanneksia. Nyt etsimme heille PUUTARHATYÖNTEKIJÖITÄ määräaikaiseen työsuhteeseen. Pääasiallinen työtehtävä on  sadonkorjuu, mutta myös erilaiset hoitotyöt kuuluvat työnkuvaan. Arvostamme aikaisempaa kokemusta alasta, mutta tärkeintä on motivaatio ja into oppia lisää puutarha-alasta. Työajat ovat arkisin n. klo 8 alkaen, mutta toivomme hakijalta joustavuutta työvuoroje suhteen, koska työpäivien pituus saattaa vaihdella tarpeiden mukaan. Työntekijöillä tulee olla oma auto työmatkoja varten. Työn aloitus heti / sopimuksen mukaan.

Mikäli kiinnostuit paikasta, laitathan hakemuksen tulemaan! Täytä hakemus alla olevan linkin kautta ja kerro osaamisestasi sekä aikaisemmasta työkokemuksestasi mahdollisimman tarkasti:

Olethan nopea, sillä paikat täytetään sopivien henkilöiden löydyttyä.

Lisätiedot: Noora Forsbom, rekrytointikonsultti

p. 050 4110740 arkisin klo 9-16 välillä.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 286 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 3.

Empleador: Click Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:ed9c19f4-7f7b-4875-be0e-a6df199622dd.

Ver las 20 ofertas de trabajo de Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros › Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado › Agricultores y trabajadores calificados de jardines y de cultivos para el mercado › Agricultores y trabajadores calificados de huertas, invernaderos, viveros y jardines › podador de árboles/podadora de árboles ofertadas.