Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > operador de canteadora/operadora de canteadora > Puunipun Sitojia Uittopaikalle, Leppävirta/kuopio, Kuopio

Puunipun sitojia uittopaikalle, Leppävirta/Kuopio, Kuopio

Oferta de trabajo en Finlandia (Pohjois-Savo) de operador de canteadora/operadora de canteadora

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas › Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes › operador de canteadora/operadora de canteadora.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Prosessityöntekijät › Muut prosessityöntekijät › Muut prosessityöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaallemme Leppävirran ja Kuopion seudulle puunniputtajia. Pääasiallisena työtehtävänäsi on uitettavien tukkinippujen sitomista, mutta töitä voi tapahtua myös ns. kuivalla maalla.

Linkissä yleiskuvaus tehtävästä työstäsi:

Kartta uittopaikoista ympäri suomea:

Odotamme sinulta hyvää suomenkielen taitoa, ajokorttia ja voimassa olevaa työturvallisuuskorttia. Vaatimuksena työhön on myös oma auto. Ensiapukortti lasketaan eduksi. Työ on fyysisesti vaativaa, joten hyvä kunto on välttämätön. Tämän päälle tarvitset reipasta otetta työntekoon ja iloista mieltä.

Tule mukaan tiimiin, jossa sinua odottavat vaihtelevat ja kiinnostavat tehtävät. Tarjoamme sinulle reilun palkan ja mahdollisuuden oppia uutta!

Työt tapahtuvat arkipäivisin aikavälillä 7-18, joten arvostamme joustavuutta töiden suhteen.

Työtä tarjolla alustavasti 2-3 viikkoa, mutta mahdollisesti myös koko kesäksi.

Palkkaus on 13,01€/h ja sen päälle mahdolliset nippulisät.

Lisätietoja työstä ja siihen liittyvistä asioista:

Pekka Puoskari

Myyntikonsultti

pekka.puoskaribolt.works

+358505775875

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Savo.

Ver 147 ofertas de trabajo en "Pohjois-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:15982a73-147f-45f4-a620-a425caacb27c.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas › Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes › operador de canteadora/operadora de canteadora ofertadas.