Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > montador de andamios/montadora de andamios > Purkutyöntekijöitä, Mikkeli, Mikkeli

Demanda de montador de andamios/montadora de andamios en Etelä-Savo (Finlandia)

Purkutyöntekijöitä, Mikkeli, Mikkeli

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines no clasificados bajo otros epígrafes › montador de andamios/montadora de andamios.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennustyöntekijät ym › Muut rakennustyöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme purkutyöntekijöitä Mikkeliin!

Oletko valmis tarttumaan toimeen ja viemään purkutyöt uudelle tasolle? Haemme nyt purkutyöntekijöitä työskentelemään monipuolisissa tehtävissä Mikkelissä. Toivomme, että sinulla on jonkin verran kokemusta purkutyönteosta ja rakennusalalta, sillä tehtäviisi kuuluu muun muassa kipsilevyseinien purku, tarkkuutta vaativat sahaukset ja työnantajan osoittamat monipuoliset työt.

Odotamme sinulta:

- Rakennusalan osaamista

- Hyvää suomen kielen taitoa

- Kykyä käyttää mobiililaitteita, joihin kirjataan tehdyt työt

- Siistiä ja ystävällistä työskentelytapaa julkisessa työympäristössä

- Voimassa olevaa työturvallisuuskorttia ja valttikorttia

Tarjoamme sinulle:

- Mahdollisuuden työskennellä monipuolisissa projektiluontoisissa tehtävissä

- Täydet työpäivät 8 tuntia, jotka voidaan sopia aamu- tai iltavuoroon

- Mahdollisuuden töihin useamman kuukauden ajaksi

- Hyvän työporukan ja tukevan työympäristön

Työ alkaa 14.10 maanantaina, ja toivomme sinun olevan valmis tekemään töitä usean kuukauden ajan. Jos olet motivoitunut, tartut rohkeasti uusiin haasteisiin ja omaat tarvittavat taidot, hae tehtävään!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Savo.

Ver 51 ofertas de trabajo en "Etelä-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 8.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:133a0625-8f3e-4f99-9e50-5d71d2539382.

Ver las 45 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines no clasificados bajo otros epígrafes › montador de andamios/montadora de andamios ofertadas.