Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > montador de andamios/montadora de andamios > Purkutyöntekijä Seinäjoelle, Seinäjoki

Vacante en Etelä-Pohjanmaa (Finlandia) de montador de andamios/montadora de andamios

Purkutyöntekijä Seinäjoelle, Seinäjoki

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines no clasificados bajo otros epígrafes › montador de andamios/montadora de andamios.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennustyöntekijät ym › Muut rakennustyöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaallemme reipasta ja oma-aloitteista PURKUTYÖNTEKIJÄÄ purkutöihin Seinäjoelle sekä lähikuntiin.

Työt alkavat sopivan henkilön löydyttyä ja työtä on tarjolla alustavasti 6kk ajaksi, jonka jälkeen mahdollisuus työllistyä asiakkaalle.

Työssäsi tulet työskentelemään paljon erilaisissa purkukohteissa mm. vesivahingon purkuja keittiöissä, pesuhuoneissa jne. Työ sisältää myös suojaamista, kalusteiden purkua, rakenteiden avaamista, betonin piikkausta ja muita purkukohteiden työtehtäviä. Kerro laajasti osaamisestasi ja kokemuksestasi rakennusalan tehtävissä. Kohteet vaihtelevat joten tässä työssä ajokortti ja oman auton käyttömahdollisuus on vaatimuksena.

TOIVOMME SINULTA

- Rakennusalan koulutusta ja kokemusta purkutöistä

- Työturvallisuuskorttia ja työturvallisuusmyönteisyyttä

- Oma-aloitteisuutta ja tehokasta työskentelyotetta

- Hyvää fyysistä kuntoa

- Tekemisen meininkiä ja reipasta asennetta

- Korkeaa työmotivaatiota ja luotettavuutta

- Sujuvaa suomen kielen osaamista

- Vähintään 18 vuoden ikää.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Pohjanmaa.

Ver 100 ofertas de trabajo en "Etelä-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 4.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:00a00675-0c1b-4e52-9e09-f8e226d83ba8.

Ver las 44 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines no clasificados bajo otros epígrafes › montador de andamios/montadora de andamios ofertadas.