Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga > Puoliperävaunun Kuljettaja, Tp Avuksenne Oy, Jyväskylä

Contratación en Finlandia (Keski-Suomi) de conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga

Puoliperävaunun Kuljettaja, Tp Avuksenne Oy, Jyväskylä

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme kuljetusalan asiakasyrityksellemme Keski-Suomeen

PUOLIPERÄVAUNUN KULJETTAJAA/KONEREMONTTIHENKILÖÄ

Kyseessä on laaja remonttialan yritys, joka tarjoaa palveluita pienistä yksityisasiakkaiden urakoista isoihin taloyhtiöiden ja rakennusliikkeiden urakoihin.

Haemme nyt yrityksen vahvuuteen puoliperävaunun kuljettajan ammattipätevyydellä varustettua koneremonttihenkilöä monipuolisiin tehtäviin. Työ vaatii henkilöltä henkilönostin sertifikaation, koska koneremontit tehdään mm. nostinkalustolle ja kuljetinvarustolle. Jos sinulta puuttuu kokemus kyseisistä remonteista, mutta olet ammattitaitoinen kuski jolla on vahva kokemus puoliperän kuljetuksesta, yrityksellä voisi olla tarjolla keikkatyötä ainakin toistaiseksi.

Työssä pärjää parhaiten hyvällä fyysisellä kunnolla, ahkeralla tekemisellä ja motivoituneella asenteella.

Hyvälle tekijälle tarjolla vakituinen ja pitkäaikainen työ. Täytämme paikan heti sopivan löydyttyä.

Toivomme sinulta:

- Aiempaa kokemusta ja osaamista koneremonteista

- Suomen kielen taitoa

- Hyvää kuntoa ja motivoitunutta asennetta

- Henkilönostin sertifikaatti

- Työssä vaadittavaa ammattipätevyyttä

- C-luokan ajokorttia

Tarjoamme sinulle:

- Vähintään TES:n mukaisen palkkauksen

- Yksityisen työterveyshuollon

- Monipuolisen työnkuvan

- Vakituisen työn

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Suomi.

Ver 156 ofertas de trabajo en "Keski-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: TP Avuksenne Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:a1cb4ee0-d296-42ac-8320-bccfa0235d3a.

Ver las 393 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga ofertadas.