Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > operario de acabado de muebles/operaria de acabado de muebles > Puidutöötleja/ Viimistleja

Puidutöötleja/ viimistleja. Estonia

Vacante de operario de acabado de muebles/operaria de acabado de muebles en Estonia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines › Ebanistas y afines › operario de acabado de muebles/operaria de acabado de muebles.

Traducción de la profesión: Oskus- ja käsitöölised › Toiduainete töötlejad, toitlustustöölised, rõivatööstuse ja muude käsitööalade töölised › Puidutöötlejad, tislerid jms töölised › Tislerid jms töölised.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Otsime enda meeskonda viimistlejat, kelle peamisteks tööülesanneteks on:

* plaatmaterjalide viimistlemine kõrgsurve ja madalsurve seadmetega,

* viimistlustööd: peitsimine, lakkimine, värvimine,

* viimistluse abitööliste töö juhtimine ja kontroll,

* tootmisplaani täitmine koostöös puiduosakonna töötajatega,

* kvaliteedi kontroll enne ja pärast viimistlustööd,

* töökorralduse ja tingimuste arendamine ning efektiivsuse tõstmine viimistluse osakonnas.

Piisava oskuse korral on alati võimalik aidata ka teiste ülesannetega, mis puidutöötlemisel võivad ette tulla.

Omalt poolt pakume: Toredat meeskonda, motiveerivat töötasu, stabiilset töökohta, tööalast väljaõpet kohapeal, korralikke töörõivaid ja töövahendid.

Muud nõuded: Kandidaadilt ootame, et tal oleks :

* varasem kogemus puiduga töötamisel;

* oskus viimistleda;

* suur töötahe, täpsus ja korrektsus,

* eesti ja/või vene keele oskus vähemalt tööalasel suhtlustasandil.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Bonn Acoustic OÜ (http://www.bonn.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: bonnbonn.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1587365.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines › Ebanistas y afines › operario de acabado de muebles/operaria de acabado de muebles ofertadas.