Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Operadores de instalaciones fijas y máquinas > Puidupingi Operaator

Puidupingi operaator. Estonia

Oferta de trabajo de Operadores de instalaciones fijas y máquinas en Estonia

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas.

Traducción de la profesión: Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid › Seadme- ja masinaoperaatorid.

Descripción de la oferta de trabajo:

HÖÖVLI OPERAATOR

Tööülesanded: Höövli seadistamine ja häälestamine; materjali etteandmine höövlisse ja hööveldamine vastavalt spetsifikatsioonile; kvaliteedi tagamine ja jälgimine vastavalt nõuetele; toormaterjali ja valmistoodangu arvestus; höövli hooldamine ja koristus; töö iseloomust tulenevate jooksvate ülesannete täitmine.

Omalt poolt pakume: Ettevõte pakub stabiilset töösuhet, konkurentsivõimelist töötasu, kaasaegseid töövahendeid, väljaõpet juhendaja kõrval, kollektiivpuhkust suvel ja talvel, sooja toitu lõunapausil, terviseedendamiseks tehtud kulutuste osalist kompenseerimist, sõbralikku kollektiivi ning võimalust panustada edumeelse puidutööstuse arengusse.

Muud nõuded: Ootame Sind kandideerima, kui Sul on olemas eelnev kogemus höövlioperaatorina; oled kohusetundlik, täpne ja valmis meeskonnatööks; mõtled kaasa ja oled tehnilise taibuga; oled parimale tulemusele orienteeritud; meeldib töö puidutööstuses ja teed tööd pühendumusega; soovid kergelt füüsilist koormust pakkuvat ja kindlat tööd; kasuks tuleb höövliterade teritamise kogemus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Ilmre OÜ (http://www.ilmre.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5257628
  • Correo electrónico: martinilmre.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1581800.

Ver las 39 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas ofertadas.