Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > psicólogo/psicóloga > Psühholoog-nõustaja

Psühholoog-nõustaja. Estonia

Trabajar en Estonia de psicólogo/psicóloga

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Psicólogos › psicólogo/psicóloga.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Õigus-, sotsiaal- ja kultuurivaldkonna spetsialistid › Sotsioloogid ja religiooni valdkonna spetsialistid › Psühholoogid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Seoses töökoormuse suurenemisega vaimse tervise teenuste tiimis

Tööülesanded: Tervisekeskus Corrigo ootab enda tööperega liituma

- vähemalt magistrikraadiga ja väga hea eesti keele oskusega

psühholoogi või kliinilist psühholoogi, kes nõustab meie külastajaid

vaimse tervise küsimustes,

viib läbi teraapiaid,

osaleb vajaduspõhiselt meeskonnatöös koos psühhiaatri, vaimse tervise õe, kliinilise psühholoogi, pereterapeudi ja teiste psühholoogide ning nõustajatega.

Omalt poolt pakume: Väljakutseterohket tööd;

toetavat ning kogemustega meeskonda;

väga häid töötingimusi ja motivatsioonipaketti;

multikultuurset töökeskkonda;

töökohta Jõhvi kesklinnas või Narva kesklinnas;

isikliku sõiduvahendi kasutamise kompensatsiooni kaugemalt tulijatele;

osalist kaugtööd.

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: Vastavalt kokkuleppele

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Osaühing Corrigo (http://www.corrigo.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 552 6928
  • Correo electrónico: merle.harjocorrigo.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:1590357.

Ver las 87 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Psicólogos › psicólogo/psicóloga ofertadas.