Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Psicólogos > Psiholog – (m/ž) Određeno Puno Radno Vrijeme – 1 Izvršitelj/-ica

PSIHOLOG – (M/Ž) ODREĐENO PUNO RADNO VRIJEME – 1 IZVRŠITELJ/-ICA

Oferta de trabajo de Psicólogos en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Psicólogos.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Psychologists.

Descripción de la oferta de trabajo:

PODRUČNI URED KORČULA

mjesto rada: Korčula, Šetalište Frana Kršinića 50

U slučaju zasnivanja radnog odnosa radnika čije prebivalište je izvan Korčule, smještaj će biti plaćen.

Uvjeti

  • specijalistički diplomski stručni ili diplomski sveučilišni studij, odnosno integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij iz područja socijalne pedagogije
  • 1 godina radnog iskustva s propisanom kvalifikacijom
  • priznato pravo na obavljanje psihološke djelatnosti
  • položen stručni ispit, uz iznimku propisanu člankom 258. Zakona o socijalnoj skrbi (NN RH broj 18/22, 46/22, 119/22, 71/23, 156/23)
  • da ne postoji zapreka iz članka 261. stavak 1. Zakona o socijalnoj skrbi (NN RH broj 18/22, 46/22, 119/22, 71/23, 71/23, 156/23)

Uz prijavu svi kandidati su dužni priložiti:

  • životopis
  • dokaz o državljanstvu
  • dokaz o stručnoj spremi ( preslika diplome, svjedodžba)
  • uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci od dana objave javnog natječaja)
  • dokaz o radnom stažu (elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje )
  • dokaz o radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima - potvrda poslodavca ili drugi dokaz o radnom iskustvu koji mora sadržavati vrstu poslova koju je kandidat obavljao i razdoblja u kojima je kandidat obavljao navedene poslove (preslika potvrde poslodavca, preslika ugovora o radu ili rješenja o rasporedu )
  • presliku uvjerenja o položenom stručnom ispitu ili dokaz o oslobađanju od polaganja stručnog ispita
  • presliku rješenja o priznatom pravu na obavljanje psihološke djelatnosti

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Hrvatski zavod za socijalni rad.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Hrvatski zavod za socijalni rad, Područni ured Kor

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2527108.

Ver las 45 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Psicólogos ofertadas.