Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > psicólogo/psicóloga > Psiholog - M/ž

PSIHOLOG - M/Ž. Savinjska. Eslovenia

Oferta de trabajo de psicólogo/psicóloga en Savinjska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Psicólogos › psicólogo/psicóloga.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture › Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk › Psihologi/psihologinje.

Descripción de la oferta de trabajo:

PSIHOLOG, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, - SVETOVALNO, DIAGNOSTIČNO IN TERAPEVTSKO DELO Z UPORABNIKI

- SVETOVALNO DELO S STARŠI, ZAPOSLENIMI

- PRIPRAVA, UREJANJE STROKOVNIH MNENJ, POROČIL, ANALIZ…

- SODELOVANJE V INTERDISCIPLINARNIH TIMIH IN SODELOVANJE Z ZUNANJIMI INŠTITUCIJAMI

- OBRAVNAVA POSEBNIH SKUPIN UPORABNIKOV ( HUDE VEDENJSKE TEŽAVE, AVTIZEM,,. )

- UGOTAVLJANJE PSIHIČNIH IN PSIHOMOTORIČNIH ZNAČILNOSTI IN POTENCIALOV POSAMEZNIKA TER

  PSIHOSOCIALNIH ZNAČILNOSTI SKUPIN,

- UGOTAVLJANJE VZROKOV NEPRILAGOJENEGA, NEUČINKOVITEGA, NEZDRAVEGA ALI ODKLONSKEGA

  VEDENJA, DOŽIVLJANJA ALI DELOVANJA,

- PSIHOLOŠKA OBRAVNAVA, PSIHOLOŠKO SVETOVANJE IN/ALI PSIHOLOŠKA TERAPIJA UPORABNIKOV IN

  ZAPOSLENIH,

- UPORABLJANJE POSTOPKOV, NAMENJENIH ZAŠČITI, VZDRŽEVANJU IN IZBOLJŠANJU DUŠEVNEGA ZDRAVJA, POČUTJA

  IN VEDENJA UPORABNIKOV, NJIHOVIH MEDOSEBNIH ODNOSOV IN DELOVANJA SKUPIN,

- IZVAJANJE SOCIALNE SKRBE UPORABNIKOV, - UPORABA POSTOPKOV, NAMENJENIH IZBOLJŠANJU KAKOVOSTI ŽIVLJENJA IN DELA, OPTIMALNEMU IZKORIŠČANJU

  OSEBNIH POTENCIALOV IN IZBOLJŠANJU SKUPINSKE IN ORGANIZACIJSKE UČINKOVITOSTI,

- POSREDOVANJE SPLOŠNIH IN SPECIFIČNIH PSIHOLOŠKIH ZNANJ IN VEŠČIN POSAMEZNIKOM IN SKUPINAM

  ZAPOSLENIH, KI S PRIDOBITVIJO OSNOVNEGA PSIHOLOŠKEGA ZNANJA LAHKO IZBOLJŠAJO OSEBNO UČINKOVITOST IN

  UČINKOVITOST PRI DELU Z LJUDMI,

- NEPRESTANO SPREMLJANJE IN PREVERJANJE UČINKOVITOSTI PSIHOLOŠKIH IN DRUGIH POSTOPKOV IN

  OBRAVNAV UPORABNIKOV, Strokovni izpit iz zdravstva in/ali socialnega varstva. Kandidati naj prijavi priložijo življenjepis z dokazili.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 230 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: CENTER ZA USPOSABLJANJE, DELO IN VARSTVO DOBRNA, Lokovina 13 A, 3204 DOBRNA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KAŠCA SANDRA
Contact Phone: 03 780 10 00
Contact Email: tajnistvocudv-dobrna.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PH85888.

Ver las 90 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Psicólogos › psicólogo/psicóloga ofertadas.