Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Representantes comerciales > Przedstawiciel Handlowy

Trabajos de Representantes comerciales en Polonia

Przedstawiciel Handlowy

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.

Technicy i inny średni personel : Średni personel w zakresie biznesu i administracji : Agenci i brokerzy do spraw sprzedaży i zakupów : Przedstawiciele handlowi

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Sprzedaż wyrobów marcepanowych.

Praca w godz.: 7-15.

Oferta dostępna w sali G.

Kontakt z pracodawcą - e-mail: biuronorimpbako.com lub osobiście.

Wymagania:- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne; średnie zawodowe - pożądane- inne zawody: Przedstawiciel handlowy - konieczne- pozostałe: wykształcenie średnie, staż pracy: 2 lata, prawo jazdy kat.

BSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: - - języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Nivel educativo: Educación primaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2500 (PLN).

Empleador: Marzipan Norimp Bako Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa.

Instrucciones para solicitar:

email: biuronorimpbako.com

Identificador de la vacante:1620StPr/18/9404.

Ver las 1,790 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.