Przedstawiciel handlowy. Warminsko-Mazurskie. Polonia

Oferta de Representantes comerciales en Warminsko-Mazurskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.
Technicy i inny średni personel : Średni personel w zakresie biznesu i administracji : Agenci i brokerzy do spraw sprzedaży i zakupów : Przedstawiciele handlowi.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: - zarządzanie oddziałem firmy (biura handlowego) - po okresie próbnym (3 m-ce) utworzenie biura handlowego w Iławie - możliwośc pracy w soim miejscu zamieszkania - spotkania z klientami - raportowanie sprzedaży -dbanie o dobre kontakty z klientami - praca w programie pakicie Office (Word, Excel) - tworzenie ofert i zamówień dla kontrahentów - dbanie o dobry wizerunek firmy - praca w programie e-nova Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne - uprawnienia: Prawo jazdy kat. B - konieczne - umiejętności: Obsługa komputera - konieczne - inne zawody: Przedstawiciel handlowy, staż: 2 lat - konieczne - pozostałe: Wymagania: Koniecznie min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży automatyka, hydraulika, pneumatyka. Umiejętność obsługi komputera - edytor tekstu i arkusz kalkulacyjny. Systematyczne pozyskiwanie nowych klientów z wyznaczonego terenu. Od nowego kandydata oczekuje się samodzielności w organizacji pracy, umiejętności zarzadzania sobą w czasie i realizacji wyznaczonych celów. Informacje dodatkowe: Możliwość rozowoju i podnoszenia kwalifikacji, wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki. Pracodawca oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, szkolenia, niezbędne narzędzia pracy. Kontakt e-mail: pracaReemplazar por una arrobaproautomatic.pl Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: cv - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Warmińsko-Mazurskie.

Ver 240 ofertas de trabajo en "Warminsko-Mazurskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 02/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: 3000.0 PLN mínimo y 5000.0 PLN máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Krzysztof Kostrzycki, email: pracaReemplazar por una arrobaproautomatic.pl

Empresa: PRO AUTOMATIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Dirección: TADEUSZA KOŚCIUSZKI 227, 40-600 KATOWICE, Polska.

Contacto: Krzysztof Kostrzycki, email: pracaReemplazar por una arrobaproautomatic.pl

Email: biuroReemplazar por una arrobaproautomatic.pl

Teléfono: 32 750 54 27.

Fax: 32 750 06 20.

Ver las 1,859 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.