Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico > Prvostupnik/ica Radiološke Tehnologije

PRVOSTUPNIK/ICA RADIOLOŠKE TEHNOLOGIJE. Croacia

Oferta de empleo en Croacia de Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Medical and pharmaceutical technicians › Medical imaging and therapeutic equipment technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

DOM ZDRAVLJA

SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE

Split, Kavanjinova 2

Ravnatelj Doma zdravlja raspisuje:

N A T J E Č A J

za prijem u radni odnos (m/ž)

na određeno vrijeme:

jednog (1) prvostupnika radiološke tehnologije koje se sukladno Uredbi prevodi u radno mjesto medicinska sestra/medicinski tehničar prvostupnik / zdravstveni radnik prvostupnik u bolnici, poliklinikama, primarnoj zdravstvenoj zaštiti i javnom zdravstvu, mobilnom palijativnom timu i djelatnosti hitne medicine 1 za rad u Radiološkoj dijagnostici SDŽ.

Uvjeti:

  • završen stručni studij radiološke tehnologije (VŠS)
  • odobrenje za samostalan rad
  • poznavanje rada na računalu

Uz prijavu na natječaj pristupnici su dužni priložiti:

  • zamolbu
  • životopis
  • domovnicu
  • dokaz o završenom obrazovanju
  • dokaz o posjedovanju valjanog odobrenja za rad

Nepotpune i nepravovremene prijave na natječaj neće se razmatrati.

Kandidati koji su pravovremeno podnijeli potpune prijave bit će pozvani na testiranje. Pristupnici su obavezni navesti kontakt adresu (mail adresu) na koju će im biti dostavljena obavijest o pozivu na testiranje i razgovor.

Pozivaju se kandidati koji ostvaruju prednost pri zapošljavanju sukladno čl.102. i 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji da dostave dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom dužni su se pozvati na čl. 9. istog zakona te uz dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja priložiti dokaze o priznatom statusu osobe sa invaliditetom sukladno Pravilniku o sadržaju i načinu vođenja očevidnika zaposlenih osoba s invaliditetom.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. i 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata ( „Narodne novine“ 84/21 ) dužan je priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta.

Podnošenjem prijave na natječaj pristupnici daju privolu za obradu osobnih podataka u svrhu zapošljavanja, a u skladu s odredbama Opće uredbe EU 2016/679. U svakom trenutku pristupnici mogu zatražiti prestanak daljnje obrade svojih osobnih podataka, odnosno njihovo brisanje slanjem zahtjeva na adresu elektroničke pošte kadrovskadz-sdz.hr

Dom zdravlja SDŽ pridržava pravo poništenja Natječaja u cijelosti, bez navođenja razloga poništenja.

Rok za dostavljanje prijave je osam (8) dana od dana objave natječaja. Prijave na natječaj šalju se poštom-preporučeno ili dostavljaju osobno na adresu: Dom zdravlja Splitsko-dalmatinske županije, Split, Kavanjinova 2/prizemlje.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: DOM ZDRAVLJA SPLITSKO - DALMATINSKE ŽUPANIJE.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: KAVANJINOVA 2, SPLIT

Zamolba: KAVANJINOVA 2, SPLIT

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2527519.

Ver las 14 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico ofertadas.