Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Fisioterapeutas > Prvostupnica/prvostupnik Fizioterapije

Oferta de empleo en Croacia de Fisioterapeutas

Prvostupnica/prvostupnik Fizioterapije

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Fisioterapeutas.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Other health professionals › Physiotherapists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 24. Statuta Doma zdravlja Sisačko-moslavačke županije, ravnateljica Doma zdravlja Sanja Habek, dipl. iur., univ. spec. iur., raspisuje sljedeći

N A T J E Č A J

za prijem u radni odnos jednog zdravstvenog radnika prvostupnika fizioterapije(m/ž) u ambulantu fizikalne medicine i rehabilitacije u Domu zdravlja Sisačko-moslavačke županije; Ispostava Kutina, na određeno vrijeme, do povratka radnice koja koristi pravo na rad s polovicom punog radnog vremena radi pojačane njege djeteta.

Natječaj se raspisuje na određeno vrijeme puno radno vrijeme, za jednog izvršitelja.

Uvjeti koje kandidat/kinja moraju ispunjavati:

- VŠS prvostupnik fizioterapije (m/ž)

- položen stručni ispit

- poznavanje rada na računalu

- 1 godina radnog iskustva u struci

Zainteresirani kandidati/kandidatkinje obvezni su, uz pisanu zamolbu, dostaviti sljedeću dokumentaciju (u preslici):

• dokument o završenoj stručnoj spremi (diploma)

• uvjerenje o položenom stručnom ispitu

• odobrenje za samostalan rad (licenca)

• domovnicu

• životopis

• elektronički zapis o radnom stažu HZMO ne starije od mjesec dana

• uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 6 mjeseci

Kandidati/kandidatkinje koji na temelju posebnih propisa ostvaruju prednost pri zapošljavanju dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te priložiti sve dokaze koje posebni propisi propisuju za ostvarivanje rečenog prava.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji uz prijavu na natječaj dužni su priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Prednost pri zapošljavanju po predmetnom natječaju ostvariti će se u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima, utvrđenim ovim natječajem.

Kandidatima/kandidatkinjama prijavljenim na natječaj smatrati će se samo osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu sa svim prilozima i koja ispunjava formalne uvjete iz natječaja.

Kandidati/kandidatkinje koji podnesu pravovremenu i urednu prijavu i ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja mogu biti pozvani na testiranje, razgovor i/ili pisanu provjeru znanja, sposobnosti i vještina bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Poziv na razgovor biti će objavljen na mrežnoj stranici Doma zdravlja Sisačko-moslavačke županije:

www.dzsmz.hr (rubrika: Natječaji), te o istom pristupnici natječaja neće biti pojedinačno obavještavani.

Osobni podaci sadržani u dokumentaciji koju je potrebno priložiti, prikupljaju se u svrhu provođenja natječajne procedure i izbora kandidata za prijem u radni odnos, te podnošenjem molbe za popunu oglašenog radnog mjesta, kandidat/kinja daje Domu Sisačko-moslavačke županije privolu za korištenje njegovih/njezinih osobnih podataka u navedenu svrhu.

Odluka o odabiru biti će objavljena na mrežnoj stranici Doma zdravlja Sisačko-moslavačke županije:

www.dzsmz.hr (rubrika: Natječaji), te o istoj pristupnici natječaja neće biti pojedinačno obavještavani.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni objavom Odluke o izboru na oglasnoj ploči i web stranici Doma zdravlja www. dzsmz.hr u roku od 30 dana od dana isteka roka za podnošenje prijava.

Dom zdravlja Sisačko-moslavačke županije zadržava pravo poništenja natječaja bez obveze obrazlaganja svoje odluke i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima/kinjama.

Prijave se podnose u pisanom obliku do 13. 06. 2024. godine, na adresu:

DOM ZDRAVLJA SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE, A. G. Matoša 42, 44320 Kutina, poštom ili osobno, u upravu Doma zdravlja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Dom zdravlja Sisačko-moslavačke županije .

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: A. G. Matoša 42, Kutina

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2516517.

Ver las 25 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Fisioterapeutas ofertadas.