Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > técnico auxiliar de farmacia/técnica auxiliar de farmacia > Proviisori Ja Kosmetologi-farmaseutti, 2 Paikkaa, Vantaan 3. Korson Apteekki, Korson Apteekki, Vantaa

Proviisori ja kosmetologi-farmaseutti, 2 paikkaa, Vantaan 3. Korson apteekki, Korson apteekki, Vantaa

Búsqueda en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de técnico auxiliar de farmacia/técnica auxiliar de farmacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos y asistentes farmacéuticos › técnico auxiliar de farmacia/técnica auxiliar de farmacia.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Terveydenhuollon asiantuntijat › Terveydenhuollon tekniset asiantuntijat › Farmaseutit.

Descripción de la oferta de trabajo:

Meidän proviisori ja kosmetologi-farmaseutti siirtyvät uusiin haasteisiin. Tarvitsemme molempiin tehtäviin uuden työntekijän. Aikaisempi kokemus proviisorin tai kosmetologi-farmaseutin tehtävistä katsotaan eduksi, mutta tarjoamme hyvän perehdytyksen molempiin tehtäviin. Meillä on käytössä Maxx-reseptintoimitusohjelma ja apteekki on avoinna ma-pe klo 8:30-20 ja lauantaisin klo 8:30-16. Sunnuntaisin ja pyhinä apteekki on suljettu. Apteekkimme palveluvalikoimaan kuuluu annosjakelu, verkkoapteekki ja lääkkeenvalmistus.

Proviisorina tehtäviisi kuuluu henkilökunnan esimiehenä toimiminen sekä yleinen henkilökunnan informointi ja neuvominen. Toimit myös joissain apteekin sisäisissä tiimeissä vetäjänä sekä lääkitysturvallisuusvastaavana. Toimipaikkakoulutukset ja apteekin toimintojen esittely yhdistyksille ja muille asiakasryhmille kuuluu toimenkuvaasi. Samoin viranomaisvelvoitteiden hoitaminen ja apteekin toimintojen omavalvonta. Tehtäviisi kuuluu myös apteekin markkinointitoimenpiteiden koordinointi sekä asiakaspalvelussa toimiminen.

Kosmetologi-farmaseuttina tehtäviisi kuuluu normaalin asiakaspalvelun lisäksi apteekin kosmetiikkahankinnoista vastaaminen ja edustajatapaamisten hoitaminen sekä kosmetiikkatuotteiden some-markkinointi. Mikäli sinulla on kiinnostusta ja halua, meillä on apteekissa vapaana hoitohuone, jossa voisi toteuttaa kosmetologipalveluita myös asiakkaille.

Myös ilman kosmetologin koulutusta olevat farmaseutit otetaan rekrytoinnissa huomioon.

Mikäli olet kiinnostunut näistä tehtävistä, otathan yhteyttä sähköpostilla: krista.backlundapteekit.net tai puhelimitse: 040 701 3317

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 960 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Vantaan 3. Korson apteekki.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:a6c617c7-d5fa-49b7-bd82-da063349c62d.

Ver las 15 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos y asistentes farmacéuticos › técnico auxiliar de farmacia/técnica auxiliar de farmacia ofertadas.