Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Camareros de mesas > Protokolarni Natakar – Specialist Ii - M/ž

PROTOKOLARNI NATAKAR – SPECIALIST II - M/Ž. Gorenjska

Ofertas de trabajo de Camareros de mesas en Eslovenia (Gorenjska)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de mesas.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za osebne storitve : Natakarji/natakarice ipd : Natakarji/natakarice

Descripción de la oferta de trabajo:

NATAKAR, poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, STREŽENJE HRANE IN PIJAČ TER SVETOVANJE PRI IZBIRI IN SERVIRANJU VIN SPREJEM, POTRJEVANJE IN EVIDENTIRANJE NAROČIL IN REZERVACIJ TER PRIPRAVA PONUDB V SODELOVANJU S PRODAJNO SLUŽBO SKRB ZA OPERATIVNE ZALOGE PIJAČ, NAPITKOV IN CIGARET TER ZA ZLAGANJE, SORTIRANJE IN POPOLNITVE SODELOVANJE IN USKLAJEVANJE Z OSTALIMI SLUŽBAMI PRI IZVEDBI POSAMEZNIH DOGODKOV SKRB ZA MATERIALNO POSLOVANJE IN ODGOVORNO OBRAČUNAVANJE STORITEV PRIPRAVLJANJE PROSTOROV, OPREME, INVENTARJA IN DEKORACIJ SKRB ZA OSEBNO UREJENOST IN BREZHIBNO ČISTOČO DELOVNIH PROSTOROV, PRIPOMOČKOV IN OPREME TER NJIHOVO DELOVANJE SORTIRANJE, ODDAJANJE IN SPREJEMANJE PERILA IZVAJANJE SANITARNIH, HIGIENSKIH IN ZDRAVSTVENIH PREDPISOV TER PREDPISOV ZA VARNO DELO IN POŽARNO VARNOST OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO ODLOČITVAH IN ZAHTEVAH VODJE., angleški jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno, Zaželeno znanje sommelierstva

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 90 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/06/2018.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: JAVNI GOSPODARSKI ZAVOD PROTOKOLARNE STORITVE REPUBLIKE SLOVENIJE.

Dirección: Predoslje 39 , 4000 KRANJ.

Contacto: JAGODIC SONJA

Email: sonja.jagodicbrdo.si

Teléfono: 04 26 01 513.

Ver las 1,262 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de mesas ofertadas.