Europeos.es : Inicio > Empleo en Letonia > Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería > Projektu Asistents

en Español in English auf Deutsch en Français ...

PROJEKTU ASISTENTS. Letonia

Contrato en Letonia de Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Speciālisti › Zinātnes un inženierzinātņu speciālisti › Fizikas un inženierzinātņu speciālisti › Citur neklasificēti fizikas un inženierzinātņu speciālisti.

Descripción de la oferta de trabajo:

Meklējam precīzu un enerģisku personāla atlases asistentu savā "WORK IN" personāla atlases kompānijā.Mēs piedāvājam Tev iespēju kļūt par daļu no profesionālas personāla atlases komandas, kas tirgū ir jau kopš 2010. gada. Kopā mēs radīsim unikālus HR risinājumus un palīdzēsim mūsu klientiem sasniegt jaunas virsotnes.

Pienākumi:

  • Nodrošināt ikdienas atbalstu personāla daļai;
  • Publicēt sludinājumus, apkopot pieteikumus, ievadīt datus, veikt intervijas u.c.;
  • Sadarboties ar ārējiem pakalpojumu sniedzējiem;
  • Sagatavot darba līgumus un citu ar personāla lietvedību saistīto dokumentāciju;
  • Piedalīties ar personāla vadību saistītos projektos.

Prasības kandidātiem

  • Zināšanas un praktiska pieredze atlases atlasē vai personāla lietvedībā, vai citā līdzīgā administratīvajā darbā;
  • Ļoti labas komunikācijas prasmes, precizitāte, augsta atbildības sajūta;
  • Spēja sazināties latviešu, svešvalodās;
  • Labas iemaņas darbā ar MS Office;
  • Spēja nezaudēt uzmanību lielā informācijas apjomā, spēja noteikt prioritātes.

Mēs piedāvājam:

  • Ievadapmācības;
  • Iespēju kļūt par profesionālu personāla atlases speciālistu;
  • Stabilu atalgojumu no 1100 līdz 1300 eiro bruto (atkarībā no pieredzes un prasmēm), prēmijas un profesionālās izaugsmes iespējas;
  • Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika.
  • Papildus lojalitātes brīvdienas par katru nostrādāto gadu pie mums;
  • Dzimšanas dienas prēmija kūkai un citiem mazajiem priekiem;
  • Spēļu vakari, komandas saliedēšanas pasākumi, ballītes un picas;
  • Atsaucīga attieksme no

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Empleador: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AMB Solutions".

Forma de contacto:

  • Dirección: Brīvības iela 144, Rīga
  • Teléfono: +371 22479424
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: cvworkin.lv

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:240603-98.

Ver las 35 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.