Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > gestor de proyectos/gestora de proyectos > Projektijuht

Vacante en Estonia de gestor de proyectos/gestora de proyectos

Projektijuht

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gestor de proyectos/gestora de proyectos.

Traducción de la profesión: Juhid › Haldus- ja ärijuhid › Põhitegevuse juhid ja haldusdirektorid › Põhitegevuse juhid ja haldusdirektorid, mujal liigitamata.

Descripción de la oferta de trabajo:

Päikeseparkide paigaldustööde projektijuht

Tööülesanded: - Päikesepargi paigaldustööde juhtimine ja koordineerimine

- Projekti eelarve ja ajakava planeerimine ning jälgimine

- Koostöö projekteerijate, inseneride ja teiste osapooltega

- Paigaldusmeeskonna tööde juhtimine ja järelevalve

- Projekti dokumentatsiooni haldamine ja aruandlus

- Kvaliteedi- ja ohutusnõuete järgimine ning tagamine

- Klientidega suhtlemine ja nende vajaduste väljaselgitamine

Omalt poolt pakume: - Konkurentsivõimelist töötasu

- Professionaalset ja toetavat meeskonda

- Võimalust kaasa lüüa kiiresti kasvavas ja innovatiivses valdkonnas

- Täiendkoolitusi ja arenguvõimalusi

- Paindlikku tööaega

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Nord Solar OÜ (http://www.nordsolar.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 515 5330
  • Correo electrónico: infonordsolar.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1586173.

Ver las 127 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gestor de proyectos/gestora de proyectos ofertadas.