Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > gestor de proyectos/gestora de proyectos > Projektijuht

Projektijuht. Estonia

Trabajos en Estonia de gestor de proyectos/gestora de proyectos

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gestor de proyectos/gestora de proyectos.

Traducción de la profesión: Juhid › Haldus- ja ärijuhid › Põhitegevuse juhid ja haldusdirektorid › Põhitegevuse juhid ja haldusdirektorid, mujal liigitamata.

Descripción de la oferta de trabajo:

torumontaaži töödes

Tööülesanded: * Tööstuslike torustike, mahutite ja seadmete montaažitööde müük ja projektide juhtimine Soome turul

* Alltöövõtjate töö koordineerimine

* Hinnapäringute, -pakkumiste ja tellimuste koostamine ning eelarvepõhine finantsanalüüs

* Suhtlemine ja läbirääkimine tellijate ja koostööpartneritega

* Dokumentatsioon (tööaja arvestus, load, kooskõlastused)

* Objektide külastused, ülevaatused, objektikoosolekutel osalemine

Omalt poolt pakume: * Huvitavat ja motiveerivat tööd rahvusvahelises ettevõttes

* Väärilist töötasu

* Kodukontori võimalust

* Tulemustasu aasta lõpus

Muud nõuded: Sul on tehniline kõrgharidus

* Omad soovitavalt 3-aastast töökogemust torumontaažitööde vallas

* Valdad soome, vene ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas

* Sul on head eeldused meeskonna- ja iseseisvaks tööks

* Sul on hea aja ja projektide planeerimise oskus, oskad tähtaegadest kinni pidada

* Oled valmis välislähetusteks

Kodus töötamise võimalus: Jah

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Osaühing Weldpipemetall.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 56881380
  • Correo electrónico: personalweldgmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1582593.

Ver las 131 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gestor de proyectos/gestora de proyectos ofertadas.