Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Directores administradores y comerciales > Projektijuht

Projektijuht. Estonia

Búsqueda en Estonia de Directores administradores y comerciales

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales.

Juhid : Haldus- ja ärijuhid

Descripción de la oferta de trabajo:

Projektijuht eritellimusmööbli projektide läbiviimiseks

Tööülesanded: Projekti eelarve koostamine. Hinnapakkumiste koostamine. Müügisuhtlus kliendiga. Projekti tööde ajakava planeerimine. Tööülesannete kooskõlastamine meeskonnas. Materjalide tellimine. Alltöövõtu planeerimine. Planeeritud tööde ajavakava ning eelarve kontrollimine ja sellest kinnipidamine.

Omalt poolt pakume: Meeldivat ja toetavat kollektiivi. Konkurentsivõimelist ja tulemustest lähtuvat töötasu. Paindlikku tööaega. Vaheldusrikast tööd.

Muud nõuded: Kandideerimise eelduseks on eelnev töökogemus eritellimusmööbli tootmise valdkonnas

Kodus töötamise võimalus: Jah

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Baltic Interior OÜ (http://www.dsk.ee).

Instrucciones para solicitar:

Palume saata CV aadressile disaindsk.ee

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 58230663
  • Correo electrónico: disaindsk.ee

Identificador de la vacante:1430036.

Ver las 83 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales ofertadas.