Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica > Inspektor Nadzoru Inwestorskiego Branży Elektrycznej

Inspektor Nadzoru Inwestorskiego branży elektrycznej

Búsqueda de ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica en Polonia (Lubelskie)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas › ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści nauk fizycznych, matematycznych i technicznych › Inżynierowie elektrotechnologii › Inżynierowie elektrycy.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad robotami elektrycznymi i elektroenergetycznymi przy realizacji Inwestycji prowadzonych przez Spółkę.

Sprawdzanie jakości wykonywanych robót.

Kontrola terminowości realizacji zadań i miesięcznych rozliczeń dla wykonanych prac, uczestnictwo w naradach technicznych, odbiorach i kontrolach.

Sprawdzanie jakości wykonywanych robót. Kontrola terminowości realizacji zadań i miesięcznych rozliczeń dla wykonanych prac, uczestnictwo w naradach technicznych, odbiorach i kontrolach.

Opracowanie wytycznych projektowych, kosztorysów i przedmiarów, wycen prac dla planowanych przez Spółkę zadań inwestycyjnych,

Prowadzenie korespondencji z Wykonawcami i innymi podmiotami uczestniczącymi w procesie inwestycyjnym

Przygotowywanie sprawozdań i raportów z realizowanych zadań.

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: techniczne - konieczne

- umiejętności: dobra organizacja pracy - konieczne; Umiejętność pracy w zespole - konieczne

- inne zawody: Inżynier elektryk - konieczne

- pozostałe: Poziom wykształcenia  wykształcenie wyższe techniczne branży elektrycznej (lub pokrewne)

Umiejętności  pracy w grupie, dobrej organizacji czasu pracy,

Znajomość przepisów:

ustawy prawo budowlane (Dz. U. z 2016r., poz. 290  t.j.),

Uprawnienia  mile widziane uprawnienia w specjalności elektrycznej,

uprawnienia do kierowania samochodem osobowym  prawo jazdy kat. B

Doświadczenie zawodowe mile widziane: doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

udział w realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych, w tym także w formule zaprojektuj i wybuduj, wsparcie rozwoju zawodowego w formie szkoleń, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, dofinansowanie do karty MultiSport, liczne, wartościowe spotkania integracyjne, praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole;

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagan

País del trabajo: Polonia.

Región: Lubelskie.

Ver 183 ofertas de trabajo en "Lubelskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: ZDI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Patrycja Pastuszak, tel.: 84 639 20 53 w.27, email: p.pastuszakzdi.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:1802StPr/24/0708.

Ver las 131 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas › ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica ofertadas.