Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Proizvodni Delavec - M/ž

Ofertas de empleo en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Proizvodni Delavec - M/ž

Descripción de la oferta de trabajo:

DELAVCI ZA PREPROSTA DELA V PREDELOVALNIH DEJAVNOSTIH, D. N., poskusno delo , Določen čas, 1 mesec, polni delovni čas, 40, GLAVNE NALOGE:

- ROČNO SESTAVLJANJE,

- DELO ZA TRAKOM,

- NORMIRANO DELO,

- PAKIRANJE.

, NUDIMO:

- TOPLO MALICO, DELO V 2 IZMENAH,

- PROSTE VIKENDE,

- MOŽNOST DOLGOROČNEGA SODELOVANJA,

- DELO V PRIJETNEM DELOVNEM OKOLJU.PRIČAKUJEMO: - Zaželene delovne izkušnje v proizvodnji,

- natančnost,

- ročne spretnosti. , dvoizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1053 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 10.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: HSG KARIERA nacionalni kadrovski operater d.o.o., Dunajska cesta 165 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GABROVŠEK MARIJA
Contact Phone: 041 612 096
Contact Email: marija.gabrovsekkariera.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PH93758.