Europeos.es : Inicio > Empleo en Letonia > Desarrolladores de software > Programmētājs

PROGRAMMĒTĀJS. Rīga. Letonia

Demanda en Letonia (Rīga) de Desarrolladores de software

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Desarrolladores de software.

Traducción de la profesión: Vecākie speciālisti › Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju vecākie speciālisti › Programmētāji un lietojumprogrammu veidotāji un analītiķi › Programmētāji.

Descripción de la oferta de trabajo:

SKANDINAVISKA ENSKILDA BANKEN AB Rīgas filiāle

SEB Global Services aicina darbā

Programmētājus

Amata pienākumi:

- strādāt pie IT sistēmu izstrādes bankas vajadzībām;

- strādāt pie regulatīvajiem un risku novērtēšanas projektiem.

Amata prasības:

- vismaz 2 gadu pieredze līdzīgā amatā;

- programmēšanas valodas zināšanas: T-SQL, C# un Phyton;

- zināšanas par MSSQL datubāzēm;

- pieredze darbā pec Scrum/Agile metodoloģijas;

- zināšanas par TFS versijkontroles sistēmu;

Mēs piedāvājam:

- darbu starptautiskā uzņēmumā;

- interesantus un izaicinošus darba uzdevumus;

- karjeras izaugsmes iespējas.

Piedāvātais atalgojums ir no 1350 EUR līdz 4500 EUR pirms nodokļu nomaksas atkarībā no kandidāta* darba pieredzes un zināšanām.

Kontaktinformācija:

País del trabajo: Letonia.

Región: Rīga.

Ver 29 ofertas de trabajo en "Rīga" (Letonia).

Número de puestos: 3.

Experiencia: 2 años.

Empleador: SKANDINAVISKA ENSKILDA BANKEN AB Rīgas filiāle.

Forma de contacto:

  • Dirección: Gustava Zemgala gatve 73, Rīga
  • Teléfono: +371
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: cvrigaseb.se

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:240402-323.

Ver las 58 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Desarrolladores de software ofertadas.