Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Trgovac/kinja - Blagajnik/ica

TRGOVAC/KINJA - BLAGAJNIK/ICA. Croacia

Ofertas de empleo de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en Croacia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Sales workers › Shop salespersons › Shop sales assistants.

Descripción de la oferta de trabajo:

Želimo biti dio svakog doma.

Otvaramo novi prodajni centar! Pridruži nam se!

Trgovac - blagajnik (m/ž)

Poreč

Što Vas čini pravim kandidatom za nas?

završili ste srednju školu (SSS)

imate radnog iskustva u maloprodaji (prednost, nije uvjet)

upoznati ste s asortimanom neprehrambene robe

komunikativni ste i ljubazni te imate razvijene prodajne vještine

volite raditi u timu

imate vozačku dozvolu B kategorije (poželjno, nije uvjet)

spremni ste na rad u smjenama

položili ste ispit za rukovanje viličarom (poželjno, nije uvjet)

Očekujemo od Vas:

vođenje prodajnih razgovora

stvaranje ugodnog mjesta za kupovinu našim kupcima

odgovornost za uspješnu prodaju

popunjavanje prodajnog mjesta robom

održavanje čistoće i urednosti prodajnog mjesta

Zašto Pevex?

Osmijeh na licima naših kupaca, osjećaj zadovoljstva naših poslovnih partnera, ljubaznost i stručni savjeti naših djelatnika pokretačka su snaga tvrtke PEVEX d.d.

Pogodnosti koje omogućujemo našim zaposlenicima:

Plaćeni troškovi prijevoza

Naknada za topli obrok

Božićnica, uskrsnica, regres

Nagrada za radne rezultate

Sistematski pregledi

Potpora za novorođenče

Dar djetetu

Jubilarne nagrade

Sustavno uhodavanje u posao

Sustavi stimulacije i nagrađivanja

Edukacija i usavršavanje

Napredovanje i razvoj

Vašu prijavu očekujemo putem linka za prijavu.

Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 13.05.2024.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 7.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: PEVEX d.d..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2499585.

Ver las 453 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.