Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Ingenieros electrónicos > Prodavač/prodavač Zabavne Elektronike U čakovcu

PRODAVAČ/PRODAVAČ ZABAVNE ELEKTRONIKE U ČAKOVCU

Contratación de Ingenieros electrónicos en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electrónicos.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Electrotechnology engineers › Electronics engineers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Pridruži se našem timu i postani prodavač u poslovnici GALERIJA SJEVER u Čakovcu. Ispuni prijavu i javit ćemo ti se u roku od 7 do 14 dana.

Opis posla

  • prodaja Hi-Fi opreme, računala, mobitela, televizora i ostale potrošačke elektronike
  • rad i komunikacija s kupcima, odlično poznavanje asortimana
  • prezentacija robe, slaganje robe
  • briga o asortimanu, isticanju cijena i deklaracija
  • briga o izgledu i čistoći prodajnog prostora
  • izrada ponuda na upite

Što tražimo?

Važno nam je iskustvo u ovom ili sličnom poslu, posebno u prodaji. Tražimo komunikativnost, općenito zanimanje za elektroniku te želju za učenjem o novim tehnologijama. Ali još važnije:

  • da si timski igrač
  • da voliš ljude, ljudi vole tebe, da imaš opuštenu, smirenu i vedru narav
  • da imaš pozitivan stav, sklonost smirivanju tenzija i traženju rješenja umjesto problema
  • da si samoinicijativan, samostalan i da preuzimaš odgovornost za svoj rad
  • da ti rad u smjenama nije problem
  • da tražiš posao na dulji rok, a ne privremeno

Što nudimo?

  • plaća neto oko 1000€ na više za iskusnog prodavača, a iznos ovisi o vještini i mjesečnom rezultatu u prodaji.
  • dodatak na staž
  • plaćeni putni troškovi za udaljenosti veće od 5 km od radnog mjesta
  • plaćeni prekovremeni rad (nije obavezan i rijetko se traži)
  • božićnica, uskrsnica
  • radno vrijeme u smjenama: ujutro i popodne u trajanju 6 do 7 sati
  • radno vrijeme dućana je od 8 do 21h
  • jedna do dvije slobodne subote mjesečno
  • nedjeljom i praznikom ne radimo
  • treninzi o psihologiji prodaje
  • edukacije o asortimanu

Vrsta zaposlenja: Nakon probnih rokova na određeno, ide stalni radni odnos

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: RONIS, D.O.O..

Instrucciones para solicitar:

Email: posaoronis.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2511640.

Ver las 35 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electrónicos ofertadas.