Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Prodavač (m/ž)

PRODAVAČ (M/Ž). Croacia

Empleos en Croacia de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Sales workers › Shop salespersons › Shop sales assistants.

Descripción de la oferta de trabajo:

Što bi bila Vaša uloga?

  • Prodaja robe i savjetovanje kupaca, aktivna prodaja i svakodnevna komunikacija s kupcima
  • Redovito vođenje administracije: HACCP, primke, radni sati, stanje zaliha
  • Savjesno naručivanje svježe ribe i trgovačke robe te briga o otpisima
  • Zaprimanje ribe i trgovačke robe, briga o vizualnom izgledu i izloženosti proizvoda, skladištenje prema propisanim uvjetima
  • Praćenje reklamacija prema standardima kompanije
  • Održavanje ribarnice, sporednih prostorija, rashladnih sistema i svih ostalih uređaja urednim, čistim i dezinficiranim
  • Svakodnevno polaganje dnevnog utrška prema prethodno utvrđenom načinu

Prepoznajete li se u ovom opisu?

  • Imate završen SSS
  • Imate minimalno 1 godinu radnog iskustva u prodaji
  • Komunikativni ste, ljubazni, uredni i odgovorni
  • Volite raditi u dinamičnom okruženju

Nudimo Vam:

  • Konkurentna primanja i rad u dinamičnom okruženju
  • Mjesečni dodatak plaći za radni učinak
  • Organiziran topli obrok (subvencioniran od strane poslodavca) ili naknada za topli obrok, ovisno o odabiru zaposlenika
  • Plaćeni troškovi prijevoza
  • 50% uvećana satnica za prekovremeni rad
  • Božićnica, uskrsnica i regres
  • Dar za dijete povodom božićnih blagdana
  • Kvartalna stimulacija prema ostvarenju poslovnih rezultata i individualnom doprinosu
  • Jubilarna nagrada za lojalnost kompaniji
  • Plaćeni dopust i novčane potpore u slučajevima definiranim Kolektivnim ugovorom

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: CROMARIS d.d..

Instrucciones para solicitar:

Email: ljudski.potencijalicromaris.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 31 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2512676.

Ver las 474 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.